اگر شما یک سرگرمی توسعه نرم افزار است که می خواهد به درک علم طراحی بازی های ویدئویی با برداشت بر روی سخت افزار هستید و همچنین، پس از خواندن آندره LaMothe را هنر سیاه ویدئوی بازی کنسول طراحی کتاب. دانلود یک کپی از این کتاب است که شما اجازه می دهد تا در مورد چگونگی ایجاد خود کنسول بازی ویدیویی خود را.

این کتاب برای برنامه نویسان کامپیوتر و یا هر کسی که در توسط توسعه نرم افزار بازی و سخت افزار در اجرای بازی مجذوب نوشته شده است. نگران نباشید، حتی کسانی که با هیچ آموزشی در رشته مهندسی برق و یا برنامه نویسی کامپیوتر کاملا می توانید این کتاب حفاری به دلیل آن نظریه های اساسی از الکترونیک می آموزد و در نهایت به کنکاش در طراحی بازی های ویدئویی کنسول های اساسی و ساخت و ساز است که می تواند به هر کسی اجازه ایجاد کنسول خود را به عنوان پلت فرم برای بازی های خود را.

شما می توانید یک کاغذ پشت این آنلاین به عنوان هنر سیاه ویدئوی بازی کنسول طراحی کتاب خرید است. دانلود در سایت های که ارائه تورنت رایگان از این برای هنردوستان بازی های ویدئویی باید داشته باشند. گذشته از نظریه های توسعه بازی عمومی و دستورالعمل ها، این کتاب همچنین مباحث زیر که دانش ضروری را پوشش می دهد در فهم نرم افزار و قطعات سخت افزاری کنسول های بازی ویدئویی:

۱ – اصول فیزیک اتمی و یک پرایمر در نظریه های نیمه هادی [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۲ – مقدمه ای بر مدارهای —- تجزیه و تحلیل، ولتاژ و مقاومت [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۳ – طراحی آنالوگ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۴ – الکترونیک دیجیتال و جبر بولی [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۵ – ساخت و ساز سخت افزار و تکنیک های نمونه سازی [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۶ – مقدمه ای بر منطق و ساختمان بلوک ترکیبی از مدارهای مجتمع [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۷ – محدود ایجاد ماشین حالت [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۸ – مبانی معماری کامپیوتر و طراحی [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۹ – ریز پردازنده ها و میکروکنترلرها [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۱۰ – چگونه به توسعه نرم افزار برای سیستم های جاسازی شده [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۱۱ – ویدئو، طراحی سیستم های صوتی و دستگاه ورودی [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۱۲ – کامپیوتر واسط و ارتباطات [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

۱۳ – طراحی کامل و توضیحات همراه با بحث از طرح های متعدد جاسازی شده از جمله XGameStations [19،۴۵۹،۰۰۲]

این کتاب بسیار دوستانه حتی برای مبتدیان با هیچ زمینه معماری کامپیوتر است. این کتاب باید در دست هر برنامه نویس بازی، و همچنین به عنوان علاقه مندان به بازی های ویدئویی که از ساخت خود طرح بازی های ویدئویی خود رویا باشد. هنر سیاه ویدئوی بازی کنسول طراحی کتاب: این پاسخ به این رویای هر بازی ویدیویی سرگرمی است. دانلود کپی خود را آنلاین کنید!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما