درخواست تجدید نظر جهانی از بازی های آنلاین حیرت انگیز است. تحقیقات نشان می دهد که از یک چهارم کاربران اینترنت بازدید بازی وب سایت های آنلاین، آوردن کل سالانه به بیش از ۲۱۷ میلیون بازیکن بازی آنلاین در سراسر جهان. جوامع بازی آنلاین توسط مردم از هر دو جنس و تمام گروه های سنی جمعیت است. در همه جا، مردم صرف وقت بازی استراتژی، هیئت مدیره و چیزهای بی اهمیت بازی ها. اما همه این بازی را بازی سالم؟ بله – احتمالا در راه بیش از شما فکر می کنم

حافظه افزایش و توسعه مهارت های شناختی

حل مسأله به مدت طولانی شناخته شده است برای بهبود عملکرد مغز، اما پیدا کردن بازی های مناسب و یا یک شریک به بازی با است گاهی اوقات آن را به دشوار ورزش این مهارت ها را به صورت منظم. امروز جوانان و افراد مسن در حال پیدا کردن چالش های سرگرم کننده و بوستر شناختی در بازی های آنلاین هدف قرار دادن حافظه و پاسخ. بازی های پازل مانند فال ماهجونگ یا سودوکو، بازی چیزهای بی اهمیت مثل های دارای کیسه کودک MatchUms و بازی های استراتژی مانند Quiximity آسان برای یادگیری و شروع به بازی و در عین حال ارائه یک چالش مداوم و برای بازیکنان.

بزرگسالان تمایل به استفاده از بخش های خاصی از مغز خود را اغلب، در حالی که بخش های دیگر کمتر فعال هستند. با بازی بازی های که بر روی استدلال، منطق، سرعت و حافظه تمرکز، شما می توانید “کار” آن دسته از قطعات مورد استفاده کمتر از مغز. مطالعات نشان داده اند که حافظه، پازل، چیزهای بی اهمیت و بازی های منطق می تواند کمک به دفع زوال عقل و فراموشی که گاهی اوقات با سن می آید. با استفاده از تمام نواحی از مغز می تواند مزایای بزرگ برای شما در حال حاضر و به شما به عنوان مسن تر رشد.

برای کودکان، این چالش ها می تواند همان رشد شناختی آنها تحت عنوان آنها رشد را بالا ببرد. که در آن سرعت و حافظه ممکن است به همان اندازه از یک چالش به یک ۱۳ ساله، استدلال و منطق باشد احتمالا می باشد. بازی همواره بخشی از چرخه رشد دوران کودکی بوده است. متناوب بازی فیزیکی با مجموعهای امروز از بازی های آنلاین ارائه می دهد یک تعادل سالم می دهد و مغز تمرین به آن نیاز دارد.

تعامل فاستر اجتماعی

چالش های ذهنی، بازی تعاونی و خطوط داستان غنی جلب بازیکن بازی در، اما بخشی از آنچه که بازی های آنلاین بسیار محبوب تعامل اجتماعی است. از طریق تعاملات آنلاین، بازیکنان ایجاد روابط هر دو گاه به گاه و معنی دار است.

از طریق زمان صرف شده در بازی های چند نفره و بازی جوامع آنلاین، بازیکنان فرصت برای تقویت روابط موجود و ملاقات با افراد جدید است. چت با همکاران و یا رقبای در طول بازی به یک سطح بالاتر از لذت می افزاید: به بازی و حس رفاقت ایجاد می کند. بازیکنان اغلب پیدا کردن که همکاری با کسی برای غلبه بر یک چالش دشوار از طریق تجربه شخصی و دانش می تواند به عنوان رضایت بخش آنلاین آن را به عنوان در دنیای واقعی است.

ماندن

چند نفره بازی های آنلاین و بازی جوامع آنلاین ارائه فرصت برای ترویج تعامل اجتماعی در روابط موجود و همچنین. هنگامی که دوستان و اعضای خانواده مایل از هم جدا هستند، اقامت در تماس می تواند در بهترین حالت به چالش کشیدن. اما، امروز پدر بزرگ و نوه می توانید سر به سر هر شب مبارزه با آن را بیش از شطرنج، تخته نرد و ۸ توپ، در حالی که دوستان دانشگاهی قدیمی در حال بازی چکرز، یکنوع بازی شبیه لوتو و زیر شکار – در حالی که صحبت کردن در مورد روز و اقامت در زندگی یکدیگر.

بیماری و بازیابی

همچنین امکان برای بازی های آنلاین برای کمک به خانواده با بیماری های مزمن و دیگر مسائل مربوط به سلامت باشند وجود ندارد. در سال ۲۰۰۶، بنیاد نه برای سود نور ستاره Starbright کودکان چند بازی آنلاین طراحی شده برای کمک به کودکان درک و کنار آمدن با بیماری های جدی را منتشر کرد. بازی می تواند راحت تر از کتاب و جزوه به درک، به ویژه هنگامی که با سلامت. از مبارزه با سلول های سرطانی به درک فردا استخوان، از کنترل درد به مدیریت خوانش پریشی، بازی های آنلاین رایگان اجازه خانواده به استفاده از تخیل و خلاقیت، در حالی که باز کردن درب به درک و بازیابی.

درباره Slingo.com

Slingo.com یک قسمت آنلاین پیشرو برای کسانی که لذت بردن بازی بازی ها، جوایز و سرگرم کننده است. های دارای کیسه کودک ارائه می دهد، بازی های اصلی اینترنتی، بازی های قابل دانلود، و مسابقات با جوایز نقدی، و همچنین به عنوان یک جامعه شبکه های اجتماعی برای بازیکنان بازی. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا http://www.slingo.com مراجعه کنید.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما