به طور معمول، هنگامی که شما مانند فیلم اول، شما همچنین تعقیب تا لذت ببرید. این همان مورد را با آلوین و سنجاب ها است. این فیلم در دسامبر بیست و سه باز می شود. ما شما شرط می بندم تمام آجیل که شما می توانید غذا خوردن که مطمئنا سرگرم همه از هر سن – بزرگسالان و کودکان

در عاقبت، آلوین، سیمون، و تئودور احساس پاپ هستند و آنها با دیو بیست چیزی برادرزاده لوین زندگی می کنند. آنها کنار سوپر استار موسیقی و بازگشت به مدرسه.

اما آنها پیدا کردن خود را مسئول آینده با یک روش برای صرفه جویی در برنامه موسیقی دبیرستان و تنها راه را امتحان کنید این است برای برنده شدن یک رقابت باند برای ۲۵،۰۰۰ $ قیمت پول نقد.

سنجاب بازی خود روبرو می شوند در قالب ۳ آواز سنجاب زن به نام Chippettes. سنجاب و Chippettes مربع خاموش. جرقه عاشقانه پرواز و یا خواهد کرنش موسیقی غلبه روابط خود را؟

بتی توماس طول می کشد بیش راس. جیسون لی و دیوید کراس نقش خود به عنوان دیو و ایان تلافی. کسانی که اولین فیلم را تماشا هنوز هم صدای مشابه از theChipmunks بشنود چرا که این محصول هنوز در جاستین لانگ، متیو گری Gubler به، و جسی مک کارتنی ارائه شده است. زکری لوی توبی است. لوی بهتر است به عنوان نقش اول در مجموعه تلویزیونی ضربه چاک شناخته شده است.

سازمان دیده بان آلوین و سنجاب ها ۲ Squeakquel رایگان جریان [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] و ببینید دیگر بازیگر تلویزیون ترجیح Wendie مالیک (فقط به من شلیک) مراحل از نقش افسونگر افسونگر او طول می کشد و در گچ به عنوان معلم. ها Christina Applegate، آنا فارس، و امی Poehler Chippettes هستند. اما صدای صحبت پشت TheChipmunks و Chippettes هستند صدای آواز خواندن نیست. صدای بازیگران را تجربه راس Bagdasarian جونیور، استیو Vining را و جانیس کرمان صدای آواز برای TheChipmunks هستند. کرمان همچنین دارای میکروفون به تنهایی برای Chippettes.

Charisse Pempengko، چند اعطا و تحسین خواننده فیلیپینی، یک cameo در فیلم. این squeakquel وعده به لذت و سرگرمی، درست مثل تکان دادن برای اولین بار. شما تئاتر را ترک زمزمه آهنگ است.

[۱۹،۴۵۹،۰۰۶] سازمان دیده بان آلوین و سنجاب ها ۲ Squeakquel جریان آنلاین رایگان! [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۷] [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۷]
منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما