قبل از اصل

دوران کودکی مرحله شکل گیری بسیاری از زندگی هر کسی است. این مرحله از زندگی، بسیار دور از عواقب ناشی از این جهان است. بخش ترین لذت بخش از زندگی است. اما اثر این مرحله طیف lifei.e باقی مانده است. تا هر کسی می میرد. هر چه ما درک و یا قبول در این مرحله برای تمام عمر باقی می ماند. و پس از آن هیچ قدرت توانید تغییر دهید که تنها می توان آن را خم با توجه به شرایط بود.

چه کودک نیاز دارد؟

کودک نیاز

مراقبت ج

H-آغوش

I-نوآوری

L- دوست دارم

D-عطوفت

کودک بسیار بی گناه است و من به عنوان، بسیار دور از جهان باقی مانده است. اما هنوز هم مراقبت از کودک نیاز چون او نمی باشد بنابراین مستقل او کاملا در nearones از پدر و مادر به عنوان مثال خود متکی است. آغوش نرم می دهد احساس امنیت که باعث می شود کودک با اعتماد به نفس. و این آغوش نرم به او می دهد قدرت برای زنده ماندن در این جهان است. آیا تا به حال thoyght-چرا کودک را در دامان همه رفتن نیست؟ از آنجا که افراد مختلف روش های مختلف نسبت به آنها. کسی که استفاده از چیزی متفاوت از دیگران کودک را دوست دارد به با thatone شود .. عشق نه تنها نیاز کودک اما آن را از همه است. امروزه در تمام جهان برای عشق از تلاش برداشت. و کودک زبان عشق only.If شما را به کودک عزیز تبدیل خواهد شد و او را نیز dearones خود را پس از کل مشکل خواهد شد حل را درک می کند.

رویکرد به آموزش و پرورش دوران کودکی است.

آموزش و پرورش در تنها رحم شروع می شود. کودک بسیاری از چیزهایی که در داخل رحم مادر تنها می آموزد. همانطور که همه ما می دانیم که از Abhimanyu همچنین ‘CHAKRAVYUH BHEDAN در داخل تنها رحم مادر خود آموخته بود. در سن ۳ هنگامی که کودک مدرسه معلم تنها مسئول آموزش و پرورش خود است وارد می شود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

والدین در اولویت اول برای کودک به دلیل در این سن او فقط می داند پدر و مادر خود را به خوبی می باشد. او می داند که پدر و مادر خود هستند تنها کسانی که او را دوست دارد است. پس از آن دشوار می شود برای بسیاری از کودکان برای تنظیم در محیط مدرسه.

معلم به طور مستقیم نمی باید شروع به تدریس در روز بسیار FRST مدرسه. اولویت اول معلم باید این باشد که کودک راحت در مدرسه. این فقط می تواند زمانی که معلم از قلب خدمت انجام شود. معلم برای رفتن به مرحله دوران کودکی اش. این معلم در درک کودک کمک خواهد کرد. این را می توان با تعامل بیشتر و بیشتر با دانش آموز انجام می شود. و تعامل باید جالب برای او باشد. معلم باید در تنها تن خود صحبت می کنند. معلم باید از هر راه ممکن است که باعث ایجاد میل برای او در میان students.Once این است به دست آورد طیف ساده آموزش تبدیل خواهد شد امتحان کنید.

گاهی اوقات معلم باید با دانش آموزان بازی و تنها باید مانند آنها رفتار کنند. این ها همه چیز علاقه در دانش آموزان برای یادگیری و مدرسه نیز ایجاد کنید.

هنگامی که ما برخی از موضوعات در کلاس آموزش پس ما باید به زندگی روزمره مربوط به آن. و شما خواهید دید که حداقل ۵-۶ دانش آموزان خواهد شد داشتن برخی از داستان مربوط به آن موضوع است. معلم باید تمام تجربیاتی که از آنها که به خود تلقین اعتماد به نفس در میان آنها گوش دهید. و آنها را تبدیل برونگرا است. دانش آموزان باید ترس از معلم ندارد چون آنها دریغ برای به اشتراک گذاشتن مشکلات خود. آنها باید به شما به عنوان یکی از تنها آنها را درمان کنند.

و پس از آن که معلم قادر به ایجاد موقعیت خود را در قلب دانش آموزان است پس از آن همه چیز می رود بسیار هموار است. دانش آموزان برای مدت خود را صبر کنید.

به عنوان یک معلم پیش دبستانی من را از طریق همه این تجارب رفته است. و من این را در کلاس های من انجام می شود. و در حال حاضر من دانش آموزان من را دوست فوق العاده است. آنها بیشتر به من از پدر و مادر خود را گوش دهید. آنها می خواهند من به بخشی از جشن تولد خود. و آن را بسیار احساس آرامش بخش از زندگی من است. من لذت بردن از شرکت خود و آنها معدن. و ما به طور همزمان انجام مطالعات.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما