هی، این دین کورتز است من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چند راهنمایی سریع به شما کمک کند با ملاقات زنان زیبا آسیایی. (از آنجا که حقیقت است، آشنایی دختران آسیایی نیاز به تاکتیک های خاص است که شما می توانید با زنان غیر آسیایی … استفاده کنید)
[۱۹،۴۵۹،۰۰۲] حالا اجازه دهید به آن را دریافت. این نکته ۱ در قدمت دختران آسیایی ممکن است به نظر می رسد کمی واضح است، اما آن را فوق العاده مهم برای شما به ارائه بهداشت شخصی نظافت و بسیار خوب زمانی که شما در اطراف زنان آسیایی است. این است که واقعا برای آنها مهم! آنها واقعا در بیان اعتقاد “نظافت قسمتی از ایمان است”.

اگر شما در اطراف بسیاری از دختران آسیایی آویزان، آن را آشکار چه مقدار از آنها ارزش بهداشت و حفظ ظاهر قابل ارائه. زنان آسیایی معمولا خانه خود را برای اولین بار بدون رفع مو و آرایش خود را ترک کنید، و اگر آنها در حال رفتن به اجرای یک ماموریت سریع است. (زنان غربی، از سوی دیگر، اغلب فقط بر روی یک کلاه بیس بال و گرمکن گشاد قرار داده است.)
[۱۹،۴۵۹،۰۰۲] بنابراین هر زمان که شما در حال آشنایی زنان آسیا – و یا می خواهید برای جذب زنان آسیا – شما کاملا باید نگاه پاک، به خوبی مرتب و قر. این همیشه بهتر را برای شما به کمی بیش از لباس پوشیدن، به جای زیر لباس می پوشد.

ویژه هنگامی که شما در تاریخ با دختران آسیایی هستید! شما همیشه باید فرض کنیم که یک زن زیبا آسیایی است که به نشان می دهد تا به دنبال او بهترین است. اگر او را نشان می دهد تا با پوشیدن لباس درجه یک و شما را در پوشیدن شلوارک و یک توپ را روی گوه شرت راه رفتن، شما می توانید در مورد تا به حال دیدن آن دختر دوباره فراموش کرده ام

کلمه اضافی از مشاوره:. اگر شما با پوشیدن موی صورت، شما باید به شدت در خلاص شدن از آن. برو با یک نگاه پاک تراشیده. زنان (و نه فقط زنان آسیایی) تقریبا جهانی معتقدند که آنها مردان پاک تراشیده ترجیح می دهند. اما این امر به ویژه با دختران آسیایی، که دارای پوست حساس و واقعا نمی خواهید به مالش در برابر ریش خود را و یا ته ریش خشن شما مهم است. به علاوه، مردان آسیا به ندرت موهای صورت.

نکته بعدی من در آشنایی زنان آسیایی (اگر شما یک ریش یا goattee سالها خسته شده ام، اصلاح آن خاموش است نیز یک راه عالی برای ایجاد یک “آغاز نو” و احساس خوبی در مورد ظاهر خود را.) : شما رو به برقراری ارتباط به دختران آسیایی که شما یک مرد سازمان یافته است که زندگی خود را به منظور هستند. آنها مردم را که به طور مداوم “جستجوی روح” و تلاش برای کشف کردن آنچه که آنها از زندگی می خواهید را درک کند. در فرهنگ خود، مردان کار سخت، و با احساس از هدف، و آنها را کاملا خودکفا هستند. اگر شما به اشتراک گذاری یک آپارتمان کثیف با یک هم اتاقی، و شما به نظر نمی رسد به ساخت هر گونه پیشرفت رو به جلو با زندگی خود را، آن را می شود بسیار دشوار را برای شما به جذب زنان آسیایی با کیفیت بالا.

این بدان معنی نیست که شما نیاز به ایجاد تن از پول، و یا برخی حرفه پرقدرت قابل ملاحظه است. به این معناست که شما باید قادر به نشان دادن زنان که شما سازماندهی می شود. اگر شما در یک آپارتمان زندگی می کنند، شما باید آن را تمیز نگه دارید. (در صورت امکان، استخدام خدمتکار به در آمده یک بار در هفته و بی عیب محل.)
[۱۹،۴۵۹،۰۰۲] شما باید با تعداد زیادی از بدهی تحمیل نمی شود. و هنگامی که شما به حلق آویز کردن با زنان آسیایی، شما باید برنامه های خود را برای آینده و جاه طلبی اشاره کرد. او خواهد شد و سپس خودش را به عنوان بخشی از آینده خود را تصور کنید.

در واقع، زنان غربی احتمال بیشتری برای تحمل و قدرت یک مرد که یک “طفره” و یا یک “پسر بد” که منجر به یک شیوه زندگی پر هرج و مرج است، یا نمی تواند یک کار نگه دارید. زنان زیبا آسیایی توسط این نوع پسر را دفع کردند. این بسیار مهم است برای آنها را به با یک مرد که با ثبات و امن است، و می تواند آنها را همین احساس را.

شما همیشه باید حس آرامش، اعتماد به نفس، مردانگی و قدرت درونی پروژه می باشد. او به این معنا که شما را در کنترل شرکت از زندگی و آینده خود را می دهد. این شما به طور طبیعی به دختران داغ آسیایی جذاب خواهد شد.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما