در طول چند سال گذشته ژانرهای جدید بازی ها بازی های تبدیل شده اند در دسترس آنلاین. شکستن و دور از نوع سنتی، مانند تیراندازی، مسابقه یا مبارزه، بازی حیوان خانگی آنلاین یک نفس هوای تازه برای علاقهمندان به بازی به دنبال برای بازی نه چندان خشونت آمیز است. در طول سال های اولیه ژانرهای بازی های سنتی تحت سلطه فضای وب، به عنوان صاحبان بازی احساس تمایلی تا شانس خود را با هر چیزی از عادی. علاوه بر این، هزینه توسعه یک بازی به طور قابل توجهی پایین رفته است. به حدی که هر برنامه نویس تازه کار می تواند مدیریت به منظور توسعه یک عنوان بازی در کمتر از دو هفته، برای کسری از آنچه در آن مورد استفاده برای هزینه ده سال پیش. این امکان را برای صاحبان بازی به تاخت و تاز در ژانرهای جدید و برآوردن تقاضا همیشه در حال رشد برای اشکال جدید و متفاوت از بازی ساخته شده است.

بازی رایگان پت آنلاین هدف لطفا یک جمعیت متفاوت است. تفاوت اصلی و قابل توجه در این بازی عدم خشونت است. جنبه فریبنده از ژانرهای سنتی مواد تشکیل دهنده عمل است. این عمل معمولا از اسلحه، اتومبیل های سریع، کونگ فو مبارزه یا شکل دیگری از طرح تولید آدرنالین تشکیل شده است. بر خلاف بازی های حیوان خانگی، که در یک فضای دلپذیر و آرام آشکار، معمولا یک کلینیک، یا یک مرکز مراقبت از حیوان خانگی. این بازی درخواست تجدید نظر به عشق به حیوانات ذاتی به بازیکنان است که به دنبال نوع خود بازی. این درایو اجازه می دهد تا آنها را به لذت بردن از حیوانات بازی غیر خشن که در آن. از این رو، بازی حیوان خانگی آنلاین جایگزین لرزش تولید شده توسط مشت و اسلحه با حیوانات cute کمی و تصاویر پس زمینه نوازش کن. است وجود دارد عمل درگیر، درست مثل عنوان سنتی است، اما این اقدام به مراقبت از حیوانات خانگی، تغذیه آنها، درمان آنها و غیره محدود شده است.

گرافیک هستند جنبه دیگری که در آن این بازی خود را جدا تنظیم شده است. اوایل، عمل بسته بندی شده عنوان معمولا با انفجار، توپخانه سنگین و یا ابرقدرت تکمیل شده است. این ویژه افزودنیها به ادویه تا بازی و آوردن بازیکن نزدیک به لبه صندلی خود هستند. بازی حیوان خانگی خالی از این نوع فعالیت هستند. لرزش در بازی کردن بازی حیوان خانگی از لذت ساده از نظافت گربه، یا موفقیت راه رفتن سگ در میان موانع آمده است. بازیکن نیز احساس شادی با تصاویر پس زمینه لذت بخش جمع آوری کنید. آثار هنری بر روی شخصیت های بازی نیز به مناظر جذاب اضافه کنید. در واقع، سبک بازی حیوان خانگی پرنیان با یک فرم از بازی که در آن او را ندارد فراهم می کند
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما