فیلمسازی شامل اختلاط عناصر مختلف برای تبدیل اسکریپت داستان به داستان زندگی می کنند بر روی صفحه نمایش. در میان عناصر فنی – صدا، نور و ویرایش – روشنایی نقش ویژه ای دارد. در تئاتر مخاطب تصویر متحرک همراه با آهنگ صدا هماهنگ می بیند. همه برداشت بصری در بیننده بر ترتیبات نور مناسب بستگی دارد.

اگر چه می توان از میان انواع کیت نورپردازی موجود در بازار را انتخاب کنید، اما با برخی از درک اولیه، شما همچنین می توانید یک کیت نور کار جمع آوری با استفاده از برخی از اجزای معمولا در دسترس و مقرون به صرفه. از شما فروشگاه سخت افزار محلی شما می توانید چراغ با منعکس کننده فلزی است که در کارگاه تعمیر استفاده از خرید. این را می توان در هر نقطه با استفاده از کلیپ های متصل آویزان و به راحتی نقل مکان کرد. شما می توانید پیاز وات مورد نظر و رنگ در آنها استفاده کنید.

آیتم بسیار مفید دیگر کابل فرمت است. شما باید یک سهام خوب از آنها را داشته باشد. شما باید آنها را تقریبا در همه جا، اما به ویژه برای روشنایی. شما همچنین دوست خواهید به یک قابل تنظیم، می گویند ۳ پا، ایستاده است. این ممکن است برای سوار چراغ با استفاده از کلیپ ها و یا برای پخش نور است. داشتن یک تخته سفید به تعادل نور سفید در حالی که فیلمبرداری می شود کاری مفید دیگر را انجام دهد. این نیز می تواند به عنوان منعکس کننده به گزاف گویی نور در برخی از شی استفاده می شود.

آیتم نهایی در جعبه ابزار خود را خواهد یک منتشر کننده نور است. آن را نوعی از سفید مواد نازک ببینید که از طریق است. شما درخشش نور بر روی این مواد از یک طرف و منتشر، و یا باید ما می گویند، “گسترش”، نور می آید از طرف دیگر و درخشش شی. با این روش شی به نظر نمی رسد بیش از حد روشن یا “گرم”.

شما باید در ذهن داشته باشید که نور همیشه سفید نیست و آن را تا رنگ های مختلف. به طور معمول شما آن را کشف زمانی که شما شروع به استفاده از دوربین. به عنوان مثال، اگر شما در شب در یک اتاق است که تنگستن لامپ ساقه، فیلم خود را رنگ زرد داشته باشد. به همین ترتیب، نور فلورسنت بازیگران مایل به سبز می دهد. اگر شما به تصویربرداری در فضای آزاد، اثر نور آبی خواهد بود، به خصوص اگر شما در حال تیراندازی در سایه.

اگر شما می خواهید یک اثر نور طبیعی قابل توجه، شلیک تنها زمانی که خورشید در مورد به راه است. نور در این زمان کرمل درخشش فوق العاده و رنگ پوست می دهد. با این حال، شما تنها چند دقیقه برای تکمیل شات خود را قبل از غروب است. با این حال، اگر شما هوشمند و آماده نگه داشتن همه چیز، شما می توانید عکس های بزرگ است. شما ممکن است بخواهید به استفاده از این زمان برای فعالیت های فیلمبرداری خود را، به ویژه در اواخر بخشی از بهار و یا در سال تابستان است.

شما همچنین دوست خواهید به یادگیری پایه ۳ نقطه نورپردازی استاندارد راه اندازی است که روش استاندارد به کار توسط مرد دوربین حرفه ای و عکاسان. همانطور که از نام نشان می دهد، شما با استفاده از سه چراغ برای مقاصد مختلف: اول یا اصلی نور می درخشد شی؛ نور دوم پاکسازی سایه نور برای اولین بار؛ و نور سوم در پشت جسم برای اضافه کردن یک بعد در جسم استفاده می شود. شما تنظیم چراغ تا زمانی که شما به نتیجه مورد نظر شما می خواهید. این تکنیک نور سه نکته اساسی گسترده است که در تغییرات مختلف استفاده می شود. بنابراین، شما ممکن است بخواهید به تمرین با این تکنیک و خودتان ببینید که چگونه کار می کند.

نور طبیعی همیشه بهتر است. به خاطر داشته باشید که در ظهر نور کمی بیش از حد سخت است و باعث سایه در زیر بینی و چشم از جسم به آنها ظاهر خسته بودن. برای جبران این اثر نامطلوب، شما نیاز به راه اندازی چراغ های روی زمین پایین پایین. اما پس از آن ایجاد یکی دیگر از اثر نامطلوب – حضور شبح مانند مورد استفاده در فیلم تعلیق چیزی است که شما ممکن است در شات خود را می خواهم نه

خب، این فقط یک بحث PEP اهمیت روشنایی در فیلمسازی است. بهتر خودتان در روشنایی روشن با در نظر گرفتن برخی از کلاس های تولید برای گرفتن دست بر آموزش.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما