بنابراین چه اتفاقی می افتد زمانی که شما عبور یک جوان کانادایی ۱۷ ساله با یک تی شرت، dickies و یک گیتار؟ پاسخ به این سوال سحر و جادو خالص است! در چند سال از یک جوان Avril Lavigne به آلبوم منتشر شد “اجازه رفتن” آن را کاملا آشکار است که او تعجب یک ضربه از بسیاری از مردم ممکن است تصور نیست. با انتشار اولین بار او را می خوانم “پیچیده” در چنین سن جوانی و در طول MTV مجموع درخواست زنده “حباب” آوریل در بر داشت خود گرفتن قالبی و طبقه بندی به یک گروه با امثال واحد میشل و ونسا کارلسون. با انتشار بعد از “Sk8er Boi به” آوریل قادر به خودش جدا از بسته هنرمند زن دیگر TRL بود و فهمید که به هنرمند زن آسانتر و همکار کانادایی ها Alanis Morissette مقایسه شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱]

عنوان برخی از مردم آلبوم وی را مرور آنها حتی گفت که آنها موسیقی و توانایی های خود را که بیش از آلانیس ارجح است. هیچ کس نمی داند که اگر آن راه این بود که این خواننده / ترانه سرا و گیتار بازیکن با استعداد قلب و روح او را به آلبوم “اجازه رفتن” و یا ریخته اگر این واقعیت است که آن را پر از نوع نوجوانانه که هر کس می تواند مربوط بود به اما در هر صورت هیچ کس می تواند این واقعیت است که از آوریل بدون نام به نام خانواده در مقدار بسیار کوتاه از زمان رفته بود زیر سوال برد.

هنگامی که در مورد موفقیت آلبوم از او بازجویی “اجازه رفتن” آوریل گفت که بسیاری از کار سخت توسط بسیاری از، بسیاری از مردم کمک این رکورد مورد آمده است. در طول مدت یک سال او با ترانه سرایان و تولید کننده های مختلف کار می کرد و تن از آهنگ نوشت. در آن زمان او قادر به انجام بسیاری از پیدا کردن خودش به موسیقی، و تلاش به عنوان سخت که ممکن است برای پیدا کردن افراد که او می تواند با حالی که پیدا کردن فقط صدا درست است که او می خواست با اتصال بود. او گفت که با وجود مبارزه در آغاز او واقعا بود، واقعا راضی چگونه رکورد در پایان تبدیل شده است، قضاوت توسط میلیون ها نسخه از آلبوم خود را “اجازه رفتن” که در سراسر جهان از زمان انتشار آن در ماه ژوئن سال ۲۰۰۲ او به فروش می رسد تنها کسی بود که با نتیجه نهایی از کار سخت او خوشحال بود واضح است که نمی شود.

انتشار اجازه رفتن در واقع آنقدر موفق بود که او جهان توسط طوفان با تور جهانی خود را با عنوان “سعی کنید به من خفه شو” که یک موفقیت بزرگ بود، برد. برای کسانی از شما که ممکن است تور جهانی شگفت انگیز خود را از دست رفته من قطعا توصیه در نظر گرفتن نگاه او دنیای من دی وی دی که در پاییز سال ۲۰۰۳ منتشر شد که ویژگی های نسخه زنده از Avril Lavignes بازدید از جمله پیچیده، Sk8er Boi به و همچنین آهنگ های پوشش مانند مورد سبد خرید روز سبز است.

او قطعا از روز خود در خواندن در مورد اتصالات در، له او و قلب او را در حال شکسته آمده یک راه طولانی و به نظر می رسد هیچ پایانی در سایت وجود دارد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما