همانطور که شما ممکن است انتظار، زمانی که شما در حال یادگیری اسپانیایی این مهم است که یاد بگیرند که چگونه به خواندن و نوشتن در زبان نوشتن. در نتیجه، زمانی که شما انتخاب چگونه در مورد تحصیل در رشته زبان بروید، مطمئن باشید که روش مطالعه خود را در هر دو طرف از این مولفه ها. اگر شما مطالعات خود را با دوره های مطالعه خانه شروع، مطمئن شوید که آن را شامل نوار که نشان می دهد که چگونه به کلمات را به درستی تلفظ کنید. اگر شما یک دوره آنلاین را انتخاب کنید، به یاد داشته باشید به تمرین نوشتن زبان با دست.

واژگان و دستور زبان

درست مثل هر زبان دیگر، شما نیاز به توسعه مهارت های واژگان و دستور زبان اسپانیایی خود را. خوشبختانه – با چند استثنا – زبان اسپانیایی با استفاده از الفبای همان زبان انگلیسی. با این حال، حتی اگر هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی از ریشه لاتین مشتق شده، واژگان و عبارات موجود در هر زبان می تواند نسبتا متفاوت است. در حالی که برخی از شرایط مشابه وجود دارد، شما در پیدا کردن شما نیاز به یادگیری یک مجموعه جدید از کلمات برای اکثر موارد.

شما همچنین می خواهید پیدا کنید که قواعد دستور زبان اسپانیایی بسیار متفاوت هستند. در میان چیزهای دیگر، هنگام استفاده از افعال در یک جمله، آنها کونژوگه بر اساس موضوع از جمله، و همچنین زمانی که حوادث ابلاغ در جمله رخ داده است. و حتی اگر پسوند فعل بسیار قابل پیش بینی هستند، می توان آن را دشوار برای تعیین که یکی برای استفاده که در آن وضعیت است. با این حال، اگر شما در حال برنامه ریزی برای صرف زمان زیادی را در یک منطقه اسپانیایی زبان، آن را به نفع خود را به تمرکز بر روی این شرایط.

تمرین آنلاین

هنگامی که شما در حال یادگیری به خواندن به زبان اسپانیایی، شما می توانید یک آرایه وسیعی از منابع آنلاین استفاده کنید. شما می توانید روزنامه ها، اتاق های گفتگو، و حتی کل کتاب های نوشته شده در اسپانیایی. اگر شما علاقه مند در یک منطقه خاص هستید، شما حتی می توانید به محتوای رسانه ها از آن مناطق خاص مشترک شوید. این به شما یک ایده بهتر در مورد فرهنگ هر منطقه و کمک شما را به خواندن اسپانیایی با مهارت بیشتر است.

همچنین می توانید تعدادی از گروه های آنلاین که در آن افراد صحبت می کنند تنها اسپانیایی بپیوندید. این به شما یک فرصت فوق العاده ای را ببینید که چگونه اسپانیایی در مکالمات استفاده می شود، و همچنین یادگیری رنگ و بوی محلی از گویش خاص را. بدون درخواست، کمک زبان متعارف می تواند به شما نکات اصلی یک زبان

آموزش، اما آنها قادر نخواهد بود به شما تفاوت های ظریف از کسی که روان مانند این منابع صحبت می کند آموزش می دهند.

حفظ یک مجله

در طول سال، مجلات برای یادگیری زبان های جدید ضروری ثابت کرده اند. مجلات به شما آزادی خود را بیان در زبان جدید خود را و آزمایش با thoguhts و ایده های مختلف می دهد. از آنجا که مجله شما خصوصی است، شما قادر خواهید بود برای استراحت شما به عنوان ارسال، کمک خواهد کرد که شما احساس خواندن راحت تر و نوشتن به زبان اسپانیایی.

هنگامی که شما شروع به یادگیری زبان اسپانیایی، شما به سرعت می آیند به درک ساختار دستوری سازگار از زبان. گذشته از آن را بسیار آسان برای شناسایی افعال، آن اغلب باعث می شود آن را آسان تر برای شما برای انتقال تعدادی از معانی مختلف با کلمات کمتر از شما به زبان انگلیسی نیاز دارید. با این حال، شما هنوز هم نیاز به یادگیری یک مقدار قابل توجهی از واژگان و یاد بگیرند که چگونه کلمات متناسب با هم در انگلیسی این نیز مهم است برای تمرین نوشتن خود را و مهارت های درک مطلب به عنوان آنجا که ممکن است به منظور توسعه سطح تسلط اسپانیایی مورد نظر شما.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما