هنگامی که شما عکس ها را با دوربین دیجیتال خود گرفته اید، شما نیاز به آنها را ذخیره جایی. شما همیشه می تواند آنها را در کارت حافظه را ترک کند، اما که نسبتا گران، به طوری که اجازه دهید به بررسی چند گزینه دیگر.

۱٫ انتقال تصاویر خود را بر روی کامپیوتر شما. اکثر دوربین های اتصال دوربین به کامپیوتر شما، یک سی دی با یک برنامه دانلود و کتابچه راهنما با یک سیم است. انتقال تصاویر سریع و ساده است. هنگامی که آنها را بر روی کامپیوتر، شما می توانید تصاویر را از کارت حافظه خود را حذف کنید و شروع به گرفتن عکس های بیشتر

۲٫ رایت تصاویر خود را بر روی یک سی دی. اگر شما از یک سی دی رایتر بر روی کامپیوتر شما، شما می توانید دیسک های عکس به ذخیره یا به اشتراک گذاری با دیگران است. هنگامی که آن را ببینید می آید، آن است که اغلب بهترین استفاده از یک سی دی است که می تواند بیش از نوشته شود. این غم از دست دادن عکس های نجات دهد. برچسب CD و ذخیره آن که در آن می توان آن را به راحتی بدست هنگامی که شما نیاز به دیدن تصاویر خود را.

۳٫ ذخیره تصاویر خود را بر روی یک وب سایت عمومی است. بسیاری از سایت های عکس-میزبانی وب بر روی اینترنت وجود دارد. برخی هزینه برای خدمات است، اما بسیاری از کاملا آزاد هستند. شما از این انتخاب به کلمه عبور محافظت تصاویر خود را یا به اشتراک گذاری آنها را با جهان است. این گزینه کمک می کند تا اگر کامپیوتر شما باید سقوط. تصاویر خود را سالم می باشند.

۴٫ چاپ تصاویر خود را و آنها را در یک آلبوم عکس. بسیاری از مردم هنوز مانند تبدیل صفحات از یک آلبوم عکس و بررسی خاطرات. این همچنین این امکان را برای کسانی که بدون کامپیوتر برای مشاهده تصاویر خود را.

۵٫ ایجاد یک هدیه عکس. مکان وجود دارد که تصویر دیجیتال خود را را و در بر روی پیراهن، پد موس، فنجان، تقویم و موارد متعدد دیگر وجود دارد. این هدیه فوق العاده و ارائه یک راه برای نگه داشتن یک تصویر گرامی نزدیک در تمام زمانها.

این فقط چند پیشنهاد هستند. با استفاده از خلاقیت خود را، شما می آیند تا با بسیاری از ایده های بیشتر.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما