بولینگ یک ورزش محبوب در میان مردان آمریکایی است. ابزار تجارت از یک توپ، کفش، کیف بولینگ و لوازم جانبی دیگر تشکیل شده است. ویژگی های توپ بولینگ چیست؟ می توانید هر کسی را توپ بولینگ در حیاط خلوت خود و یا بیشتر به آن وجود دارد؟

یک توپ بولینگ واضح است که یک کره است، اما مواد مورد استفاده برای تولید این حوزه متفاوت باشد. لاستیک، پلاستیک، اورتان، رزین واکنش تنها برخی از مواد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا در ترکیب برای تولید یک توپ بولینگ امروز.

انواع مختلفی از بولینگ وجود دارد: ده پین، پنج پیچ و شمع. هر یک از آنها حاکی از انواع مختلف توپ بولینگ. فرم گسترده ترین ده پین ​​است و توپ بولینگ مشترک برای این ورزش است برخی از ویژگی های مختلف به عنوان به دیگران مخالف است.

مقررات مشخص وزن از ده پین ​​توپ بولینگ را به کمتر از ۱۶ پوند یا ۷٫۲ کیلوگرم است. قطر توپ را به ۸٫۵ اینچ یا ۲۱٫۶ سانتی متر است. تا آنجا که به جنبه های فیزیکی می رود، توپ ممکن است همان نگاه کنید، اما هر یک از آنها ممکن است یک وزن مختلف داشته باشد.

پنج توپ بولینگ با توجه به مشخصات دیگر ساخته شده است. وزن این توپ باید بین ۳٫۲۵ و ۳٫۶۲۵ پوند است. قطر است دقیق نیست و نیاز به هر نقطه بین ۴٫۷۵ اینچ (۱۲٫۱ سانتی متر) و ۵ اینچ (۱۲٫۷ سانتی متر).

شمع پین توپ حتی کوچکتر از این، با وزن تنها ۲ پوند ۷ اونس یا ۱٫۱۰۵ کیلوگرم است. بولینگ پین شمع است که توسط بسیاری یک چالش بزرگتر از ورزش های دیگر به دلیل توپ سبک تر از پین، که وزن آن ۲ پوند ۸ اونس یا ۱٫۱۳۴ کیلوگرم است در نظر گرفته. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
رفتار توپ بولینگ را در خط است توسط عوامل بسیاری تحت تاثیر قرار. واضح ترین این عوامل تحویل بازیکن است. یک بازیکن انتخاب های بسیاری را در هنگام راه اندازی توپ است، اما او به نقش هر یک از عوامل را بازی می کند در نتیجه.

هنگامی که توپ خارج از دست بازیکن، گرانش طول می کشد برای اولین بار کنترل کنید. هنگامی که توپ در سطح خط می رسد، اصطکاک لگد. بازیکن راه اجازه می دهد تا از توپ و نیروهای او را به آن اعمال می شود قبل از نفوذ اینرسی ژیروسکوپی. همه این عوامل نیاز به هماهنگ ترکیب به ارائه بهترین نتیجه ممکن را زمانی که یک بازیکن طول می کشد ضربه او: اعتصاب.

توپ بولینگ در اندازه های مختلف آمده است. برای بازیکنان متوسط ​​که بازدید کوچه بازی بولینگ یک بار در در حالی که، با استفاده از توپ های پیدا شده در محل شایع است. اما برای بازیکنان مشتاق، که برای آن بولینگ بخشی از زندگی خود است، داشتن توپ بولینگ خود را یک ضرورت است. پیدا کردن توپ بولینگ مناسب برای سلیقه شما می تواند مشکل باشد، اما زمانی که شما انجام دهید، شما همچنین نیاز به پیدا کردن کیسه های بولینگ برای مطابقت.

کیسه های بولینگ نیز در اندازه های مختلف، همه آنها تولید شده برای مطابقت با توپ متفاوت است. گشت و گذار در اینترنت است که احتمالا سریعترین راه حل شما می توانید برای به منظور مقایسه و بسیاری از مدل های جالب را ببینید. اگر می خواهید کیسه های بولینگ، توپ، کفش، حوله های ویژه و سایر لوازم جانبی منحصر به فرد که به سلیقه شما، همه در قیمت مقرون به صرفه درخواست تجدید نظر، لازم است به بازدید bowlingballsales.com.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما