پس از اینکه توسط نویسان مخرب تاخت و تاز، اینترنت بسیاری از کاربران در مورد تامین امنیت رایانه های شخصی خود را با برنامه های ضد ویروس را آموزش داده است. تا زمانی که شما با استفاده از اینترنت بر روی کامپیوتر شما، نرم افزار ضد ویروس یک خط ضروری از دفاع در برابر برنامه های مضر است که می تواند فایل های شما را پاک و آن را از دیگر نتایج مخرب به کامپیوتر شما می باشد. آنتی ویروس avast یک برنامه برنده جایزه است که شما می توانید به صورت رایگان آنلاین برای کمک به امنیت سیستم شما را از تهدیدات ویروس را دریافت کنید.

چه آن را می سازد خاص؟ در اینجا ویژگی های که شما را به کامپیوتر خود را اضافه کنید زمانی که شما یک دانلود رایگان آنتی ویروس نرم افزار را دریافت کنید.

اول از همه، ایست ضد نرم افزارهای جاسوسی فن آوری است که توسط WESTCOAST آزمایشگاه گواهی، یکی از امکانات مستقل پیشرو در جهان برای تحقیق، آزمایش، تصدیق و صحه عملکرد زمان واقعی برای محصولات و خدمات امنیت اطلاعات. برنامه های ضد ویروس ایده آل باید حفاظت به روز شده در برابر جاسوس افزارها فراهم می کند. هنگامی که برنامه های مخرب وارد کامپیوتر شما، موتور آنتی ویروس خود را به آنها را مسدود خواهد کرد. در مورد هر یک از آنها می شود از طریق، برنامه حفاظت از خود را به شما هشدار می دهند در مورد آن به شما این گزینه از بین بردن این تهدید است.

آنتی همچنین ویژگی های اسکن سریع. در حال قادر به انجام اسکن سریع و کامل از کامپیوتر شما مهم است، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که سیستم شما را با هر چیزی مضر آلوده نیست و، در همان زمان، قادر به استفاده از کامپیوتر خود را بدون تاخیر. آنتی ویروس avast کند جریان اسکن بدون کم کردن سرعت اتصال به اینترنت خود را. همچنین باعث کاهش حجم فایل برای به روز رسانی و اسکن تنها این فایل ها که اسکن نشده اند، پس از آن موجب صرفه جویی در وقت شما است.

آنتی همراه با زمان واقعی سپر، که نظارت بر اتصال به اینترنت خود را اسکن و فایل های خود را. تمام فایل ها، آیا باز یا بسته، خواهد شد اسکن برای جلوگیری از هر گونه حملات ویروس بر روی کامپیوتر شما. به طور خاص، P2P سپر خود را اسکن فایل های P2P از برنامه های به اشتراک گذاری فایل، در حالی که شبکه سپر آن به عنوان یک سیستم تشخیص نفوذ کمک می کند که به پیشگیری از حملات کرم شبکه عمل می کند. گذشته از این، فایل ها از طریق پیام های فوری (IM) برنامه های کاربردی، پیام ها و فایل پیوست در پست الکترونیکی / مایکروسافت چشم انداز / تبادل و اسکریپت های مخرب از صفحات وب منتقل همه اسکن شده است. علاوه بر این، آن را نیز با سپر رفتار که تجزیه و تحلیل رفتار برنامه قادر به تشخیص هر گونه رفتار مشکوک می آید.

اینها تنها برخی از مزایای عمده شما می توانید برای کامپیوتر خود را از ایست را دریافت کنید. اگر شما در حال برنامه ریزی برای دریافت دانلود رایگان آنتی ویروس نرم افزار، مطمئن شوید که کامپیوتر شما دارای حداقل یک پردازنده پنتیوم ۳ و ۱۲۸ مگابایت رم و ۱۰۰ مگابایت فضای آزاد هارد دیسک. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما