بودن در جهان امروز تغییر جنسیت در حال رشد است بیشتر و بیشتر قابل قبول و برای ما دختران خوش شانس است تمام جهان جدید باز کردن تا ما را به بیان وجود دارد زنانگی واقعی و تمایلات جنسی خود را. بخشی از این است که قادر به عبور لباس در راه است که قابل قبول و قابل قبول به جهان زندگی می کنیم. داشتن یک مدل موی جدید در سالن های محلی خود و یا داشتن یک makeover نما و یا خرید برخی از لباس ها را در یک فروشگاه محلی و یا آنلاین که در آن کارکنان درک نیازهای ما و فراجنسیتی پسند.

میلیونها نفر از مردم در حال حاضر خواهم برای عبور از لباس و آنها می خواهند به یاد بگیرند که چگونه به آن را به درستی به طوری که آنها می توانید به نقش جنس به گام، این شامل پانسمان برای مناسبت داشتن مهارت های لازم برای ایجاد توهم از زن و مرد بسیار خوب قبل، یا آنها می خواهند به یادگیری تکنیک های زنانه صدا و همه از آن کمک می کند تا اجازه انتقال آرام با اندوه بسیار کمی از آنجا که ما به سادگی می تواند در ترکیب به زندگی روزمره ما به عنوان یک عضو قابل قبول و پذیرفته شده از نقش جنس زن. ما همه – همچنین آن دسته از ما که مایل به لباس برای کشتن، پس به صحبت می کنند، و می خواهید را به شدید نما قبل و آرایش و مسیر لباس و این که تمایل به هدایت به سمت فرد کشیدن قبل وجود دارد باید خواسته های ویژه ما که آن را به مرد به نیازهای آرایش قبل زن می آید.

شایان ذکر است که لباس است که می تواند بر روی یک زن نگاه بزرگ همیشه نگاه بزرگ در یک تغییر جنسیت، زن نما، و یا کمد متقابل پس لطفا از این آگاه باشند و پیدا کردن لباس زن نما است که به شما به عنوان یک زن یا ندارد ‘قابل قبول است تی شما را به بزرگ، گسترده و یا بلند است.

به عنوان یک مرد که می خواست برای عبور از لباس به عنوان یک زن و ایجاد توهم نهایی یک زن و یا اگر شما می خواهید به یک زن (تراجنسی) و سپس شما نیاز به یادگیری و استاد هنر از یک [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] نما قبل . هنر آرایش قبل است به یاد بگیرند که چگونه به اعمال آرایش، چقدر به درخواست و چه محصولات آرایش به استفاده از بهترین متناسب با انواع پوست مرد. باز هم، همه انواع پوست متفاوت است، بنابراین این یک ایده خوب برای به دست آوردن برخی از مشاوره های حرفه ای از یک هنرمند آرایش و یا یک کتاب آرایش قبل خوب یا راهنمای پانسمان متقابل است.

چند راهنماهای آرایش درخشان که توسط تغییر جنسیت با تجربه و کمد متقابل طور خاص برای ما نوشته شده است وجود دارد و آنها ارزش خرید به عنوان یک خوب نما قبل ، نقطه NO.1 شروع برای اینکه قادر به است تصویب به عنوان یک زن. توجه: چند محصولات آرایش واقعا عالی برای افراد تراجنسیتی وجود دارد، و بسیاری از دوجنسه ها استفاده از یک وسیعی آرایش قبل به نام “Dermablend توسط ویشی که به من می تواند به عنوان یک محصول معجزه طبقه و یکی که من نمی شخصا بدون .

این خوب است که درک کنند که یادگیری را برای عبور از لباس راه درست را به شما را در یک سفر لذت بخش و مادام العمر می شود و یکی از کشف به خود درونی واقعی خود را. با این حال، هنگامی که شما برای اولین بار شروع می توان آن را مشترک است که شما را عصبی و یا حتی بیش از مشتاق به لباس در برخی از لباس ظالمانه، کفش و آرایش خواهد بود اما شما باید در نظر داشته باشید که هر کس نمی خواهد به شما نگاه قبول تحمل، حداقل نه به شروع با.

به عنوان یک کمد متقابل، و در مورد، شما باید برای چه دیگر مردم به شما واکنش نشان می دهند و اگر شما برای این آماده و سپس آن را آن را بسیار آسان تر برای مقابله با پشت دست کشیدن آماده – کسی اجازه نمی و یا هر چیزی که شما از سر باز کردن رویاها و یا جاه طلبی های خود را به عنوان یک فرد تراجنسی.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما