شناخت فنی در میان شما با گنجینه های صفحه کلید میانبرهای موجود در سراسر مجموعه آفیس آشنا خواهید شد. این مقاله به برخی از میانبرهای صفحه کلید شسته و رفته و راهنمایی های مفید در چشم انداز برجسته.

نکات
در اینجا چند ترفند ساده که اغلب نادیده گرفته عبارتند از:

ایجاد یک امضای سرد
امضا صرفه جویی در وقت از طریق تایپ کردن تکرار و نگاه حرفه ای، اما ارزش واقعی خود را در ارتقاء نهفته یک نام تجاری – این می تواند کسب و کار خود را یا خودتان!

فقط این مراحل ساده را دنبال کنید:.

را انتخاب کنید “تنظیمات” را از منوی “Tools”

را انتخاب کنید “منو” تب پس از آن ضربه “امضا” را فشار دهید.

از “جدید” را فشار دهید درست جعبه گفتگو، را انتخاب کنید.

نام خود را تایپ کنید و آمار “بعدی”.

در کادر امضا، را وارد کنید اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تلفن، نام کسب و کار، آدرس ایمیل و وب سایت.

تغییر نگاه پیام های خوانده نشده
چشم انداز، به طور پیش فرض، برجسته پیام های خوانده نشده در صندوق خود را با یک قلم درشت. شما می توانید این فونت پس از آن و خارج از غرفه بیشتر به یک نوع مختلف فونت، رنگ و اندازه را تغییر دهید. یکی از همکاران بگویید تا می بهانه بیشتری برای از دست رفته ایمیل مهم وجود دارد

برای این کار، دستورالعمل آسان زیر را دنبال کنید:

“نمایش” و سپس “نمایش کنونی” را انتخاب کنید و در نهایت “سفارشی کنونی نمایش “در حالی که شما در صندوق ورودی شما هستند.

سپس ضربه “به صورت خودکار فرمت” را فشار دهید.

پیام خوانده نشده انتخاب کنید و سپس بر روی “قلم” را کلیک کنید.

شما پس از آن قادر به تغییر تنظیمات باشد. کلیک کنید “OK” به پایان رسید.

ایمیل های مهم که نیاز به مرور مجدد می تواند به عنوان خوانده نشده با راست کلیک کردن پیام ایمیل و انتخاب “علامت گذاری به عنوان خوانده نشده” مشخص شده اند.

به طور خودکار قدیمی ایمیل با استفاده از چشم انداز AutoArchive
این ابزار مفید و آسان برای استفاده به طور خودکار پیام های قدیمی به آرشیو حرکت می کند. همه شما باید انجام دهید این است مشخص کنید که چگونه اغلب شما می خواهم آن را انجام داده، و چشم انداز طول می کشد مراقبت از بقیه است.

برای روشن کردن AutoArchive، مراحل زیر را دنبال کنید:.

انتخاب “ابزار” و سپس “گزینه ها”

سپس “دیگر” تب
را انتخاب کنید و ضربه زدن به “AutoArchive” را فشار دهید.
مشخص کنید که چگونه اغلب شما می خواهید چشم انداز به پیام های بایگانی شده است.

بررسی همه جزئیات دیگر مانند پوشه بایگانی و “OK” را زمانی که آماده.

میانبرهای
این درست است که می گویند از صفحه کلید سریعتر از موس برای انجام وظایف معمول استفاده می شود. ماوس عمل در نقطه تنبل، را انتخاب کنید و به شیوه ای کلیک کنید. آن کمی شبیه لاک پشت و خرگوش داستان است، اما این بار خرگوش (انگشتان دست خود را) هرگز خسته می شود! [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] در اینجا لیستی از میانبرهای صفحه کلید سریع است که ثانیه خاموش که ماوس ابالی کشیدن است. بدون نیاز به سعی کنید به خاطر سپردن همه آنها وجود دارد – تنها آنهایی که شما را به صورت منظم استفاده
[۱۹،۴۵۹،۰۰۲] پیام [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] بررسی پیام های جدید “کنترل + M” [19،۴۵۹،۰۰۲] ایجاد یک پیام جدید “کنترل + N” [19،۴۵۹،۰۰۲] پاسخ به یک پیام “کنترل + R” [19،۴۵۹،۰۰۲] پاسخ به همه “کنترل + شیفت + R “[19،۴۵۹،۰۰۲] ارسال پیام به” کنترل + F “[19،۴۵۹،۰۰۲] چاپ یک آیتم” کنترل + P “[19،۴۵۹،۰۰۲] اطلاعات تماس کتاب آدرس [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] نمایش” از Ctrl + Shift + B “[19،۴۵۹،۰۰۲] ایجاد یک تماس جدید” کلیدهای Ctrl + Shift + C “[19،۴۵۹،۰۰۲] ایجاد یک لیست جدید توزیع” از Ctrl + Shift + L “[19،۴۵۹،۰۰۲] ایجاد قرار ملاقات جدید” از Ctrl + Shift + A “[19،۴۵۹،۰۰۲] سازمان [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] حذف یک آیتم” کنترل + D “[19،۴۵۹،۰۰۲] ایجاد پوشه جدید “کنترل + شیفت + E” [19،۴۵۹،۰۰۲] انتقال اقلام به پوشه “از Ctrl + Shift + V” [19،۴۵۹،۰۰۲] ایجاد دفتر سند “کنترل + شیفت + H” [19،۴۵۹،۰۰۲] جستجو [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] و جوی پیشرفته جستجوی ” کلیدهای Ctrl + Shift + E “[19،۴۵۹،۰۰۲] تقویم [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] برو به امروز” تاریخ “دگرساز + D” [19،۴۵۹،۰۰۲] برو به یک تاریخ “کنترل + G” [19،۴۵۹،۰۰۲] انتقال به قرار ملاقات در تاریخ فعلی (ضربه را وارد کنید دو بار به مورد باز)
نمایش هفته جاری “دگرساز + -” (منهای)
نمایش ماه جاری “دگرساز + =” [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] متفرقه [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] باز کردن راهنما “F1” [19،۴۵۹،۰۰۲] باز کردن یافتن محاوره ای و یا یافتن پنجره “F3” [19،۴۵۹،۰۰۲] باز منو ها، استفاده از کلید های جهت دار برای انتخاب از لیست “F4” [19،۴۵۹،۰۰۲] Refresh کردن پنجره جاری (چشم انداز ۲۰۰۳) – ارسال / دریافت در نسخه های قدیمی تر “F5” [19،۴۵۹،۰۰۲] انتقال به پنجره بعدی عنصر “F6” [19،۴۵۹،۰۰۲] بررسی املا اجرای “F7” [19،۴۵۹،۰۰۲] ارسال / دریافت “F9” [19،۴۵۹،۰۰۳]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما