شام تمرین که به شرح زیر تمرین عروسی بخش مهمی از سنت عروسی است، اما این بدان معنا نیست که باید آن را یک حزب رسمی سنتی باشد. در واقع، شام تمرین می تواند به عنوان عقب گذاشته به عنوان دوست دارید، که همچنین بدان معنی است که شما می توانید یک حزب بزرگ بدون بودجه بزرگ پرتاب. این برخی از سرگرم کننده و ایده های شام تمرین مقرون به صرفه می باشد.

Cookout در ساحل. یک انتخاب برتر برای ناهار تمرین تابستان، پیدا کردن یک ساحل که شما اجازه می دهد تا به کوره، و میزبان یک cookout آرام است. مواد غذایی ساحل در بهترین حالت آن زمانی که آن را ساده است، بنابراین فکر می کنم هات داگ و همبرگر، آن نوع از چیزی. بهترین از همه، اگر حزب خود را اجرا می کند به ساعات شب، شما می توانید یک اتش بازی داشته باشند و s’mores. سرگرم کننده راه بیش از انجام شام تمرین خود را در یک هتل گرفتگی و واقعا مقرون به صرفه. فقط مطمئن شوید که به بررسی در مورد هر گونه مجوز مورد نیاز برای اتش باشد. پوشیدن یک sundress و شاید یک قطعه از جواهرات عروسی خود را، مانند یک گردنبند جام قلع کلاسیک. ژاکت کش باف پشمی یا بسته بندی برای ساعت آخر شب نیز ایده خوبی باشد.

بولینگ. بله، بولینگ. این یکی از آن ایده است که تا خارج وجود دارد آن است که تقریبا مرسوم، مد روز است. شام بولینگ تمرین عالی برای خانواده که می دانند چگونه به استراحت و یک زمان خوب با هم است. بولینگ چند فریم به از بین بردن استرس عروسی در آخرین لحظه کمک خواهد کرد. برای اینکه آن را حتی بیشتر سرگرم کننده، دریافت پیراهن بولینگ پرنعمت برای جشن عروسی یا ساختگی پیراهن لیگ بولینگ که می گویند “عروس” و “داماد” را تشکیل می دهند. به یاد ماندنی و سرگرم کننده!

حیاط خلوت باش. اگر شما یا پدر و مادر خود را به یک حیاط خلوت بزرگ، چرا شام تمرین خود را نداشته باشد؟ نگه داشتن منوی آسان، و خدمت به همان نوع از چیزهایی که شما را برای هر باربکیو تابستان: مرغ کبابی و همبرگر، ماکارونی و سالاد سیب زمینی، میوه های تازه، و درمان های شیرین مانند کیک. این می تواند یکی از ساده ترین شام تمرین از همه برای هماهنگ، تا زمانی که میزبان است نوع به دیوانه در مورد بازسازی باغ به آن را دریافت “کامل” قبل از حزب نیست.
سبک خانواده رستوران ایتالیایی. هر کس دوست دارد غذاهای ایتالیایی، و آن را بزرگ برای تغذیه یک جمعیت است. یک رستوران ایتالیایی یک ایده شام ​​تمرین فوق العاده است که شما می خواهید به یک نوع سنتی تر از شام تمرین، اما هنوز هم می خواهید یکی است که رفتن به آرامش و ارزان است. بسیاری از رستوران ها اتاق های خصوصی که مناسب برای میزبانی احزاب هستند. گزینه مقرون به صرفه ترین است که به سفارش پلاتر زیادی از مواد غذایی به تصویب و یا به یک شام سبک بوفه.

اگر رستوران ایتالیایی محلی خود را ارائه می دهد تنها نوع طور منظم از خدمات که در آن مهمانان را سفارش کردن یک منو، بپرسید آیا می توانید ایجاد یک منوی محدود کننده و entrees به ویژه برای شام تمرین خود را. این به شما اجازه نگه داشتن هزینه های تحت کنترل با انتخاب غذاهای در محدوده قیمت خود را، و باید آن را آسان تر برای رستوران برای دریافت شام سریع تر و کارآمد است. سفارش بطری شراب سفید و قرمز برای جدول، به جای داشتن مهمان سفارش شراب با شیشه ای به عنوان یکی دیگر اندازه گیری هزینه برش. برای یک شام تمرین در محیط داخلی، شما می توانید به صورت رایگان به لباس تا کمی بیشتر احساس می کنم. یک لباس زیبا پوشیده با یک جفت بزرگ از کفش و جواهرات مانند گوشواره عروسی شما خواهد شد درست و مناسب.

هنگامی که آن را برنامه ریزی یک شام تمرین مقرون به صرفه و لذت بخش می آید، اجازه خلاقیت خود را راهنمای شما باشد. حزب می تواند به عنوان نامتعارف به عنوان دوست دارید. نقطه از شام تمرین است به عروس و داماد خانواده ها و مسئولین را با هم قبل از عروسی، که یک شب فانتزی و یا مجلل است. تا زمانی که مکالمه روان، روحیه بالا خواهد بود و هر کس زمان زیادی را داشته!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما