چه اتفاقی می افتد زمانی که شما دانلود VLC پلیر؟ به عبارت ساده، شما شروع به لذت بردن از یک مشاهده افزایش یافته و تجربه گوش دادن بر روی کامپیوتر شما.

VLC به عنوان یک پروژه دانشجویی در … کول سانترال پاریس در فرانسه متولد شد. اول به عنوان فدورا کارفرما لقب، این نرم افزار منبع باز به زودی شاهد پیشرفت های مختلف ساخته شده توسط همکاران در سراسر جهان. زیرساخت اولیه کلاینت / سرور است که دیگر در استفاده، توضیح می دهد که تغییر نام به VLC.

تاریخ به کنار، آنچه مهم در حال حاضر در دسترس بودن یک دستگاه پخش رسانه ای بسیار انعطاف پذیر است. در حال حاضر، دهها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان دانلود VLC پلیر را به صورت روزانه.

محبوبیت VLC پلیر است بدون توجیه مناسب نیست. در اینجا چند دلیل که چرا شما باید VLC پلیر دانلود می باشد:

۱٫ این پشتیبانی از اکثر سیستم عامل. در VLC پلیر دارای نسخه برای مایکروسافت ویندوز، Mac OS X، لینوکس، BEOS، هجا، BSD، MorphOS و Solaris. این باعث می شود آن را یکی از اکثر بازیکنان رسانه مستقل از پلتفرم در بازار آزاد امروز. اضافه کردن به استفاده حداقل که VLC از منابع سیستم کمتر از ۱۳ مگابایت برای نسخه های منبع باز همانگونه [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۲٫ آن را می توانید اکثر فرمت های رسانه بخواند. این دلیل اصلی که چرا بسیاری از تصمیم گرفته اند برای دانلود VLC پلیر است. آن را می توانید دی وی دی خود را محبوب، SDVD، VCD، SVCD و فرمت های سی دی های صوتی به عنوان خوانده شده. اضافه کردن به این دیویکس را، سورنسون، MPEG 1، MPEG 2، MPEG 4، Theora و، Indeo، Cinepak، WMA، خام DV، صوتی خام، MP3، MP4، نرم افزار QuickTime، AVI، OGG، WAV، Screamtracker، و غیره. لیست بسته به سیستم عامل شما متفاوت است، اما تفاوت چندان قابل توجه نیست به عنوان محبوب ترین فرمت های برای تمام انواع سیستم عامل پوشانده شده است.

۳٫ فیلم خوب و کیفیت صدا. کیفیت هرگز نباید به نفع کیفیت قرار می گیرند. این امر به ویژه از VLC پلیر درست است. گذشته از اجازه می دهد شما را به بازی برگشت یک آرایه گسترده ای از فرمت، شما همچنین می توانید این کار را با ابزار افزایش اساسی است. فیلتر های ویدئویی، بوک مارک ها که به شما اجازه تماس به بخش های مورد علاقه خود را، انتخاب نسبت ابعاد، زیرنویس، اکولایزر صوتی، و عکس روی صفحه نمایش تنها برخی از ویژگی های.

۴٫ آسان به و به نگه دارید. طول می کشد چند دقیقه برای پیدا کردن پروژه در اینترنت، آن را دانلود و نصب کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، آن طول می کشد تا یک فضای کوچک است. این است که شاید توسط رابط کاربری گرافیکی بسیار ساده کمک می شود. تند و تلخ به نظر می رسد، رابط بازیکن آسان است به کار می کند و برای یک منحنی یادگیری حداقل. این یعنی زمان بیشتری برای لذت بردن از تمام کسانی که فایل های رسانه ای است که شما را قادر به دسترسی به تا همین اواخر بوده است.

۵٫ تو تنها نیستی. افرادی که دانلود VLC پلیر پیدا کنید که آنها هیچ کم ندارد بر داشتن آخرین پیشرفت، و همچنین پشتیبانی که آن را به اتو کردن هر گره خوردن و خطاهای می آید.

هستند بسیاری از نسخه های differnet از بازیکنان VLC برای دانلود وجود دارد آنلاین اما اگر شما می خواهید برای دریافت آخرین اکثر تا تاریخ نسخه برای دانلود VLC پلیر. پس از آن شما می توانید اطلاعات بیشتر با مراجعه به این لینک دریافت کنید. برای دریافت آخرین نسخه از VLC سایت بازدید www.downloadvlcplayer.com

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما