در چنین صنعت رقابتی صاحبان سالن می توانید آن را پیدا طور فزاینده سخت به حفظ کسب و کار سالن خود در حال رشد. با اکثر خیابان های بالا ارائه مجموعه ای از سالن های آرایش و زیبایی، به دست آوردن لبه می تواند ثابت کند دشوار است. چند نکته ساده به یاد داشته باشید می تواند کمک به صاحبان سالن در مسیر درست سر و ادامه به سمت در حال اجرا یک کسب و کار سالن موفق است.

به عنوان آرایش مو مانند یک حرفه فردی شرکت تصویر خود را، اخلاق است و در نهایت موفقیت آن اغلب به طور کامل در می دست از کارکنان سالن. بنابراین بسیار مهم است که یک تیم آرایش مو صدا اول تاسیس، صرف نظر از اندازه آن است. بدیهی است که کل تیم باید به خوبی تربیت، مشتاق و قابل اعتماد است و همچنین پرشور در مورد آرایش مو بودن می رود. کارکنان مشتریان از تمام جنبه های زندگی و توانایی تعامل با همه آنها روبرو می شوند از اهمیت زیادی برخوردار است که آیا شما یک مدیر سالن و یا یک دستیار آخر هفته است.
انگیزه

هنگامی که یک سالن است اساس از یک تیم قوی می توان آن را آسان برای صاحبان سالن را به نظاره نشست و به تماشای سالن شکوفا در ماه های آینده و بر این باورند که کار انجام شده است. با این حال، مهم است که موفقیت طولانی مدت از سالن و نه غفلت تیم کمک را به این موفقیت است. انگیزه است که احتمالا تنها عامل مهم مورد نیاز برای نگه داشتن یک تیم و کسب و کار به طور موثر. این که آیا آن ساده “به خوبی انجام” در پایان یک روز یا طرح های پاداش پیچیده تر، نیاز به اذعان کارکنان بر عملکرد مثبت است به همان اندازه به عنوان پرداختن به یک مشکل مهم است، و اغلب نادیده گرفته.

سالن می تواند به سرعت ایجاد موقعیت های فردی خود را در جامعه ارائه روش یا سبک که با توجه به مشتریان محلی. با این حال، به عنوان یک نتیجه می توان آن را آسان برای کارکنان برای تبدیل شدن به حقارت در انجام همان کار، روز به روز. نکته مهم این می تواند در ارزش، بلند پروازانه، آرایشگری خلاق که به طور مداوم به دنبال بهبود و پیشرفت در آرایش مو درست است.
نگه داشتن تیم مشتاق

صاحبان سالن و مدیران باید نقش فعالی در حفظ روحیه تیم بازی تا اطمینان حاصل کرد که تمام کارمندان دولت متمرکز و با انگیزه

راه برای کمک به بهبود روحیه کارکنان عبارتند از:..

عکس شاخه و کار مجله

این نوع فرصت وزوز بزرگ ایجاد در سالن. آنها شامل کل تیم و به سبک توانایی برای نشان دادن خاموش مهارت های آرایش مو خود را. گاهی اوقات نیز ارائه این شرکت با به رسمیت شناختن ملی.
آرایشگاه نشان می دهد.

سفر به یک نمایش سالن یک راه عالی برای حفظ روحیه بالا است. نشان می دهد مانند سالن بین المللی ارائه کارکنان با دیدی نسبت به تمام منطقه از آرایش مو مدرن از جمله تظاهرات از آخرین تکنیک ها و روند از پیشرو شخصیت آرایش مو.

حوادث ساختمان تیم و جلسات.

از ارزیابی ساده در سالن به سفرهای سازماندهی دور، جلسات تیم احتمالا ساده ترین و کم هزینه راه ایجاد انگیزه در کارکنان و همچنین نگه داشتن مدیریت در تماس با احساس افراد در داخل سالن فراهم می کند.

طرح های پاداش.

اکثر سالن با فروش خرده فروشی و یا پاداش عملکرد مربوط ارائه کارکنان. در اغلب موارد این موفقیت کمک به تولید درآمد اضافی برای کسب و کار و همچنین فراهم کارکنان آرایش مو با انگیزه اضافه شده است. با این حال، صاحبان سالن طرح های مثل این باید اطمینان حاصل شود که سطح خدمات در سالن شروع به رنج می برند به عنوان کارکنان به شدت دنبال یک جایزه با ارزش است. در زمان این را می توان با توجه به پیشرفت های آشکار در فروش نادیده گرفته، اما اغلب آن را بسیار طولانی اثرات منفی بر روی کسب و کار پایدار تواند داشته باشد.
آوردن موفقیت

برای لذت بردن از پاداش است که یک تیم آرایش مو موثر می تواند نیاز را برای مشارکت فعال مدیران و صاحبان سالن هرگز نباید دور، حتی با تیم های قابل اطمینان ترین است. مطمئن باشید هر چند که برنامه ریزی و با کیفیت خوب زمان سرمایه گذاری در تیم شما می تواند بسیاری از مسائل مربوط به آینده جلوگیری کرده و شما را در سفر خود را به سمت در حال اجرا یک کسب و کار آرایش مو بسیار سود آور کمک خواهد کرد.

منبع

مشخصات

  • منبع: ایران آچیلان

مطالب پیشنهادی ما