[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در بالتیمور سامسونگ یکی از تیم های موفق تر NFL در سال ۲۰۰۸٫ تحت رهبری ثابت از تازه کار کارفرمایی جو Flacco (بودند که، با وجود وضعیت تازه کار خود را ، نشان داد فرمان ثابت از یک جانباز چاشنی)، تیم مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۰۸ موفق هر دو تهاجمی و دفاعی داشته است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] کلاغ ها به پایان رسید تا فصل پست و در حالی که آنها را از دست داده، آنها قطعا با فصل کالیبر خوشحال شدند آنها می خواهم به حال، و به جلو به فصل ۲۰۰۹ فوتبال نگاه کرد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در حالی که بسیاری از تیم ۲۰۰۸ کلاغ هنوز دست نخورده است، از دست دادن مغز متفکر دفاعی خود رکس رایان (که در حال حاضر سر مربی در نیویورک برای جت) به مرگ این دفاعی موجب شد بسیاری را به تعجب که آیا تیم تواند نگه دارید تا سطح آن از برتری که آن را به دفاع آمد.

دوست سامسونگ بالتیمور هنوز هم یک تیم بزرگ دفاعی، و یا منجر خروج رایان واحد؟ نقطه از حد معمول. ۵۰ امتیاز های داده شده از طریق دو هفته اول فصل برای کلاغ ها بسیار بالا است، اما آن را بسیار مهم نه به عنوان تیم در حال حاضر ۲-۰ به شروع سال. جرم اکتان بالا در بالتیمور نگرانی برای تسکین داده است.

Flacco برداشت تا جایی که او را ترک کردن (و در واقع بهبود یافته)، و بازی در حال اجرا در بالتیمور به عنوان قوی به عنوان آن را به حال بوده است. ویلیس McGahee در حال حاضر دارای چهار گلها، ری رایس است فوق العاده بوده است، و Le’Ron مک کلین یک مشت با حضور روی خط دروازه بزرگ است. اگر هر چیزی، کلاغ نگاه قوی تر در این سال از آخرین.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما