MIME انواع برنامه / x- HTTPD-پی اچ پی
یکی دیگر از MIME چند منظوره، که دارای زیرگروه خود را به عنوان HTTPD ‘است که مخفف پروتکل انتقال بیش از حد متن دیمون (یعنی وب سرور).
یک وب سرور به دو معنا به هم یک برنامه کامپیوتری است که مسئول پذیرش درخواست های HTTP از مشتریان، که مرورگرهای وب استفاده می کنیم و سپس آنها را به بازگشت با پاسخ همراه با محتویات داده (تصاویر، متن، گرافیک). یا آن را یک کامپیوتر است که یک برنامه کامپیوتری که در بالا توضیح اجرا می شود.
بخش دوم این توسعه »پی اچ پی ‘، که آن هم یک اصطلاح فنی و زبان برنامه نویسی به طور کلی، که طراحی شده است برای کمک به تولید وب پویا است صفحات. این پی اچ پی را می توان به HTML تعبیه شده و کار از طریق یک وب سرور، که از طریق یک پی اچ پی ‘کد پیکربندی و این به نوبه خود ایجاد محتوای صفحه وب است.
«X» را در گسترش مخفف یک MIME غیر استاندارد ، که نمی تواند تحت IANA، که آیانا ثبت شده است. این اقتدار تخصیص آدرس IP جهانی، مدیریت منطقه ریشه برای سیستم نام دامنه تنظیم می کند.
این MIME کمک می کند تا مرورگر وب را به اجرا وب سایت های پویا و نمایش آنها را به درستی در مرورگرهای وب. HTTPD با کمک این برنامه پی اچ پی اجرا می شود وب سایت پویا و کمک می کند تا مشتریان و یا کاربران برای دریافت اطلاعات مستقیم با دقت.
MIME انواع برنامه / x- msdownload
این MIME مانند دیگران نیز است MIME غیر استاندارد و تحت IANA ثبت نشده است. «X» را قبل از “msdownload ‘نشان دهنده نوع ثبت نشده.
هر گاه یک فایل را از یک مشتری به یک وب سرور آپلود، اینترنت اکسپلورر استفاده می کند’ FindMimeforData برای تعیین نوع MIME استفاده می شود. X-msdownload است »هم یکی از انواع MIME، که برای دانلود از داده ها استفاده می شود.
نرم افزار MIME / X-msdownload پشتیبانی از ‘ال ال” یا “EXE” فایل فرمت. به “ال ال” و “EXE” یکی از بسیاری از برنامه های افزودنی از کتابخانه مایکروسافت می باشد. مایکروسافت کتابخانه آن است که منحصر به فرد به کاربران ویندوز تعریف کرده بود، و MIME خاص برای در حال اجرا از اینترنت هموار مورد نیاز است. این MIME هر چند یکی از بازدیدکنندگان معمولی و میهمانان کاربران ویندوز مورد نیاز است برای باز کردن یک بسیار زیادی از سایت های.
ال ال “مخفف کتابخانه پیوند پویا، که عمدتا یک مفهوم در سیستم عامل های مایکروسافت. و EXE ‘است که منصفانه و فرمت جدید در مقایسه با دیگر است برای فایل های exe-cutable، و می تواند در هر ترکیبی شامل کد، داده ها و منابع است. این شامل کد و شخصیت به طور عمده برای یک رابط کاربر گرافیکی مانند ویندوز.
بنابراین اگر شما کاربر ویندوز هستند، شما مطمئنا با استفاده از این MIME بر روی کامپیوتر شما.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما