تفاوت بین مسابقه با تجربه و مهار مسابقه است؟ مسابقه اسب اصیل کاملا شناخته شده و محبوب است، اما مهار مسابقه قطعا تا مجموعه خود را از طرفداران و همچنین. اگر شما با یک نوع مسابقه از دیگر آشنا هستند، مطمئن شوید که شما هر دو شکل درک به منظور لذت بردن از لذت و چالش است که هر دو نوع از مسابقه فراهم می کند.

مهار اسب مسابقه نیز گاهی اوقات به عنوان مسابقه Standardbred در نامیده می شود. این نوع از مسابقه قدمت مدتی و یک بار در طول نمایشگاه ها بسیار محبوب بود. فقط به عنوان اسبهای اصیل به طور انحصاری در انواع دیگر مسابقه استفاده می شود، مهار مسابقه با بهره گیری از یک نژاد خاص از اسب شناخته شده به عنوان Standardbred در. در یک زمان، در اسب قادر به برای ثبت نام واجد شرایط که در آن نژاد، اسب بود قادر به صدای یورتمه رفتن اسب برای یک مایل. در نتیجه، یک مایل طول معمولی است که در بسیاری از نژادها مهار تحت پوشش باقی مانده است.

یکی از تفاوت های اصلی بین مسابقه Standardbred در و تجربه مهار است که در مهار مسابقه استفاده می شود. در مسابقه با تجربه، اسب است که توسط یک سوارکار اسب دوانی شدن زده است. این مورد در مهار مسابقه است. در عوض، یک راننده زیر در پشت اسب در یک انتقال به نام دلخور. دلخور یک نوع از دو چرخ سبد خرید است که نسبتا سبک وزن است و به اسب از طریق یک مهار متصل است.

یکی دیگر از تفاوت قابل توجه بین مسابقه با تجربه و مهار مسابقه این واقعیت است که در مهار مسابقه است یورتمه رفتن وجود دارد. در عوض، اسب خواهد شد یا صدای یورتمه رفتن اسب و یا سرعت. هنگامی که زیر مهار مسابقه، مهم به خاطر داشته باشید این است که قدم زدن است که در واقع سریع تر از دو نوع مختلف از gaits. یورتمه اسب و قدم زدن اسب ها در نژادهای مختلف شتافت. اگر اسب باید شروع به تاخت در هر نقطه در طول مسابقه، اسب باید کاهش یابد و باید به راه رفتن درست بازگشت و یا او رد صلاحیت خواهد شد. اسب که برای اولین بار از عبور از خط پایان در مسابقه مهار برنده مسابقه خواهد شد.

مانند نژاد اصیل، نژادها مهار در سراسر کشور در زمان های مختلف سال برگزار می شود. همچنین مقررات صدور مجوز و قوانین مربوط به دولت از نژادها مهار فقط به عنوان با مسابقه با تجربه وجود دارد. هر نوع از مهار مسابقه، trotting به و به قدم زدن است، مسابقات قهرمانی خود را دارد. ارلو نژاد در یانکرز نهر از Hambletonian و کنتاکی اخرت. پیسرز نژاد در نیشکر پیس، کوچک قهوه ای کوزه و مخاطرات مسنجر.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما