نرم افزار آنتی ویروس در هر دو نسخه پرداخت می شود و یا به صورت رایگان است. هر دو خوب است، اما با برخی از تفاوت از نظر امکانات و گزینه های در دسترس کاربر است. اگر شما در بودجه، پس از آن شما می توانید انتخاب برای دانلود نسخه رایگان از نرم افزار آنتی ویروس پرداخت به طور منظم. نسخه رایگان ممکن است با کمی ویژگی های کمتر اما آن را به عنوان یکی از پرداخت کار خواهد کرد و همچنین. از سوی دیگر، اگر شما را به پول نقد به فراغت سپس شما قطعا باید برای نسخه پرداخت شده است. چرا؟ شما می توانید نرم افزار آنتی ویروس در وب سایت شرکت دانلود کنید. این معمولا همان شرکت است که توسعه نرم افزار؛ با این حال، برخی از نرم افزار آنتی ویروس هایی که در سایت های دیگر توزیع وجود دارد. بیشتر از زمان آن را به دلیل آن که وب سایت خاصی در حال بررسی یک نسخه رایگان از آن نرم افزار ارائه می دهد و لینک مستقیم به خوانندگان خود این است که فقط به طور معمول در نرم افزار رایگان انجام می شود بنابراین هرگز پرداخت و دانلود نرم افزار آنتی ویروس اگر آن را بر روی یک شرکت غیر نمایش داده وب سایت مرتبط. به احتمال زیاد آن را تبدیل به یک کلاهبرداری.

بنابراین در حال حاضر که شما می دانید که در آن شما می توانید نرم افزار آنتی ویروس، ما باید در مورد آنچه شما باید برای زمانی که تصمیم گیری که در آن یکی به نگاه صحبت کنید. پس از همه، نرم افزار آنتی ویروس های متعدد وجود دارد و همه آنها را به یک ادعا واحد و یکپارچه از بهترین بودن. در واقع، شما نمی خواهید به صرف پول در یک نرم افزار از رده خارج است که کاملا بی فایده در برابر ویروس های جدید. به یاد داشته باشید، ویروس های جدید محصول تا در هفته و یا شاید حتی به صورت روزانه بنابراین توصیه می شود که شما نرم افزار آنتی ویروس است که کامپیوتر خود را در برابر همه ویروس ها قدیمی و جدید محافظت را انتخاب نمایید. بنابراین هنگام خرید نرم افزار آنتی ویروس، در نظر گرفتن موارد زیر است:

۱٫ آیا نرم افزار آنتی ویروس شما ۲ سطح حفاظت به من بدهید؟ بسیاری از نرم افزارهای آنتی ویروس در دسترس آنها را کشف و پاک و دور از همه ویروس ها را از کامپیوتر خود را هنگامی که شما یک اسکن. بنابراین بررسی در صورتی که نرم افزار خود را دارای همان حمایت می کند.

۲٫ چگونه موثر است آن را با تمیز کردن تمام فایل های آلوده بر روی کامپیوتر شما بوده است؟ آیا قرنطینه یا حذف تمام فایل های آلوده موثر؟ این بسیار مهم است که آنتی ویروس انتخاب خود را در تمیز کردن تمام فایل های آلوده به پایان دادن به شانس آن را گسترش به فایل های دیگر و یا حتی بدتر، کامپیوتر دیگر بسیار موثر است.

۳٫ بسیار آسان برای استفاده از آن؟ البته، نه همه ما پس زمینه بر روی آن و به عنوان مثل، ما نیاز به چیزی است که بسیار ساده از نظر رابط کاربری و چه بیش از حد نیاز نیست که قادر به خوبی عمل. شما می خواهید آن را به تمیز کردن کامپیوتر خود را یاد بگیرند که چگونه از آن کار می کند.

۴٫ آیا نرم افزار آنتی ویروس انتخاب خود را با به روز رسانی رایگان از وب سایت آمده است؟ حتی آنهایی که رایگان به روز رسانی رایگان به طور منظم. بنابراین بررسی در صورتی که شرکت ارائه می دهد به طور منظم به روز رسانی به صورت رایگان، به یاد داشته باشید که ویروس های جدید همیشه در حال افزایش است و به عنوان مثل می خواهید نگه دارید نرم افزار آنتی ویروس خود را به روز شد.

۵٫ آیا شرکت شما ارائه می دهیم با پشتیبانی عالی آنلاین برای برخی از مشکلات فنی خود را؟ آیا آنها سریع و مفید با پاسخ به سؤالهای حتی پیش پا افتاده ترین شما؟ یک شرکت است که پشتیبانی در کل نسبت به مشتریان خود را فراهم می کند یک چیز بزرگ است.

بنابراین شما آن را داشته باشند، برخی از ایده در مورد سایت های دانلود آنتی ویروس، چه به مراقب و چه در هنگام انتخاب یک آنتی ویروس برای کامپیوتر شما نگاه .

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما