“لذت بردن از آنچه است که به سادگی بهترین های چند نفره بازی ها هلیکوپتر در گوشی های هوشمند

C.H.A.O.S – مبارزه با هلیکوپتر حمله عملیات شبیه ساز

CHAOS – یک فرصت منحصر به فرد برای عمل آنلاین به عنوان یک خلبان یک هلیکوپتر نظامی ارتش است. شبیه ساز بازی یک قدرت بی نظیر از یک وسیله نقلیه مبارزه در دست شما است (مثل آپاچی، شینوک، و غیره). این احساس واقعی از پرواز و سهولت مدیریت یک ماشین را دشوار است به یک کاربر عادی در دسترس هستند.

در مقایسه با مشترک بازی اکشن، هرج و مرج است که استفاده از مدل هلیکوپتر بالا دقیق، درست به زندگی نقشه ها و مکان جنگ، صدای منحصر به فرد و جلوه های بصری. جنگ نه تنها در آسمان برپا: مخازن، مخازن، واحد خود رو، کشتی ها، زیردریایی ها، حمله به دشمن هواپیما و makethe روند بازی و کتک کاری در گوشهای بسیار شدید است.
ماموریت های آموزشی و جنگ آنلاین، مسابقات به طور منظم و ضبط ویدئو از بازی جنگ های هوایی، آمار دقیق از دستاوردهای نبرد، سیستم وفادار از جوایز، جوایز و پاداش های مختلف – و این onlya بخشی از جهان را فتح چند نفره هرج و مرج است.

– ادغام بازی با مرکز بازی و فیس بوک
– شبیه ساز هلیکوپتر واقعی و بازی، غنی با عمل و حوادث
– مدل های ۳D هلیکوپتر بسیار دقیق از تولید کنندگان پیشرو از جمله ایالات متحده، روسیه، اروپا و چین (مکدانل داگلاس هلیکوپتر سیستم MD500 مدافع، OH-6 Cayuse، زنگ UH-1 ایروکس، UH-1D هوآی، AH-64 آپاچی، UH -60، بلک هاوک، MI-24 هند، MI-28 شکارچی شب، KA-50 کوسه سیاه و سفید، Ka-52 در تمساح، بوئینگ / سیکورسکی RAH-66 کومانچی، AH-1 SuperCobra، CH-14 Aguilucho) و دیگر
– جلوه های بصری و صوتی منحصر به فرد
– نقشه های واقعی و مکان های نبرد
– ۸ ماموریت آموزش، شما می توانید برای مبارزه هوا با عبور ماموریت های آموزشی آماده
– قابلیت به منظور بهبود عملکرد و ارتقاء سلاح برای هلیکوپتر شما
– مدال و سفارشات برای حرفه ای در جنگ نمایش داده
– آمار دقیق دستاوردهای مبارزه، که در دسترس است در هر دو بازی و در وب سایت

جنگ هرگز به ends.Si برابر Pacem میداند برای bellum کردن یک مثل لاتین به عنوان “،” اگر شما برای صلح می خواهید، آماده شدن برای جنگ “” ترجمه شده است.

اضافه کردن دوستان، شرکت در مسابقات، بهبود مهارت های رزمی در بین مسابقات در ماموریت های آموزشی و جنگ های آنلاین، و برنده جوایز و عناوین.
برنامه ریزی دقیق از مسابقات را می توان در وب سایت http://chaos-game.com پیدا شده است – تماشای به روز رسانی از برنامه.

PS – اگر شما یک مشکل خواهیم همه ما می توانیم برای کمک به انجام. لطفا قبل از دادن بازی یک بررسی بد با ایمیل support@chaos-game.com با ما تماس بگیرید، ما امیدواریم نوبه خود تجربه بد خود را به یکی از عالی!
 مشکل با برنامه ما؟ پیشنهادات خود را برای سطح؟ support@chaos-game.com: – لطفا با ما ارسال ایمیل

ارتباط با ما:
فیس بوک https://www.facebook.com/chaos.game.HD
انجمن: http://chaos-game.com/en/forum/
توییتر: https://twitter.com/Chaos_game
وب سایت: http://chaos-game.com “

By SKY JET INTERNATIONAL

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما