کامپیوتر مشکل با صفحه آبی ویندوز ویستا؟ آن را نیز مناسب به نام صفحه نمایش ویندوز ویستا آبی مرگ (BSOD). اگر شما همیشه لذت تاسف از نیاز به مقابله با آن را به حال می دانید که چرا آن است که نام. کامپیوتر خود را به طور ناگهانی یخ تا نمایش یک صفحه آبی ویندوز با یک دسته از زبان کامپیوتر بر روی آن. سپس راهاندازی مجدد CPU خود را در حالی شما از دست دادن هر آنچه که شما مشغول به کار بودند و یا انجام در زمان. مشکل می تواند درد بزرگ در گردن. اما ما چگونه رفع این مخوف ویستا صفحه آبی مرگ؟ خب در ابتدا ما باید به شکل از آنچه است که باعث آن است. آن است که معمولا یکی از دو چیز:

شما در حال اجرا بیش از حد بسیاری از برنامه های در یک بار شد این شاید رایج ترین و ساده ترین نشانه برای مقابله با. راه حل ساده است. اجرای برنامه های کمتر و یا اضافه کردن RAM اضافی را به کامپیوتر خود را حافظه فیزیکی است.

علت دیگر کمی پیچیده تر به رفع است اما راه حل آسان است اگر شما نرم افزار مناسب وجود دارد.

شما خطاها در رجیستری ویندوز ویستا خود را . رجیستری نیروی حیاتی از سیستم شما می باشد. این شامل اطلاعات برای اجرای تمام نرم افزار و سخت افزار بر روی کامپیوتر شما. بنابراین بدیهی است وقتی که اشتباهی با رجیستری آن می تواند مشکلات عمده شود.

متاسفانه ویندوز ویستا هیچ مکانیزم داخلی به رفع خطاهای رجیستری فاسد ندارد. خطاهای صفحه آبی ویندوز ویستا به سادگی بدتر و بدتر خواهد شد تا زمانی که چیزی انجام شده است برای تمیز کردن مشکلات رجیستری است.

خوشبختانه من یک برنامه است که می تواند خطای صفحه آبی ویندوز ویستا به راحتی تعمیر پیدا کرده اند. من در واقع آن را به بهترین پاک کننده رجیستری برای ویندوز ویستا می دانند. نه تنها می تواند آن را تعمیر صفحه نمایش ویندوز ویستا آبی مرگ، آن را نیز دارای ویژگی های بهینه سازی برای سرعت بخشیدن به کامپیوتر شما فوق العاده است. اسکن کامپیوتر خود را به صورت رایگان و ببینید که اگر هر گونه خطا شما نیاز به ثابت وجود دارد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما