اگر شوخی های روز افتتاحیه خود هر چیزی را به اندازه گیری فصل آینده توسط، شما را به تماشای بریوز آتلانتا آنلاین در این سال نیاز دارند. جیک جیک جونز کل کار ۱۶ سال خود را با بریوز سپری کرده است و به شما خواهد گفت که ترنر درست در سال های اخیر به یک محل که در آن طرفداران بریوز ترس از ورود چنین تیم هایی مانند رد ساکس، یانکی ها یا توله بوده است. با این حال، من کشیده تا یک صندلی مناسب در مقابل از کامپیوتر من در بریوز روز افتتاحیه به امید بهترین ها.

پسر بود، من اجازه نمی کردن. من تا شاهد بریوز در نشان دادن فوق العاده با قدرت قانع کننده با پیروزی روز ۱۶-۵ باز در برابر توله قرار کردم. این مقدمه پدیده ۲۰ ساله جیسون Heyward به به رشته و عملکرد خود را در یک بازی بسیاری از بریوز برانگیخته روز پشت در ۹۰s. من از راحتی از صندلی کامپیوتر-کنار من تماشا به عنوان Heyward در زمان اولین نوسان خود از کار عمده-لیگ خود را حفر قوی هومر سه اجرا است که یک کلاه در تفرج شش اجرا در برابر یکی از توله بهترین کوزه، کارلوس Zambarano قرار .

شما می توانید تماشا کرده اند که Heyward را که نوسان، همچنین، اگر شما یک نگه دارید از این نرم افزار باور نکردنی من پیدا کردم. شما به راحتی می توانید آن را از اینترنت دانلود و نصب آن بر روی کامپیوتر شما. سپس همه شما نیاز به گرفتن جریان ویدئو زندگی می کنند آنلاین هر زمان که بریوز یک بازی تلویزیونی است که به یک اتصال به اینترنت با سرعت بالا از طریق یا DSL یا کابل. وجود دارد یک نسخه از نرم افزار برای هر دو مک و یا کامپیوتر، به طوری که هر کس می تواند به نفع تماشای بریوز در راحتی و آسایش در مقابل از کامپیوتر خود را دارند.

در مورد فقط فوق العاده این می تواند برای افرادی که سفر فکر می کنم. اگر شما مثل اکثر مردم، شما با لپ تاپ خود را بدون توجه به جایی سفر می روید. هستند قابلیت اتصال به اینترنت در همه جا وجود دارد – در هتل ها، متل ها، رستوران ها، کافه ها و قهوه خانه ها. داشتن یک نرم افزار است که دستاوردهای شما را به بازی تلویزیونی بریوز نصب شده بر روی لپ تاپ خود را به شما که بهترین نقطه “صندلی ورزشگاه” را دسترسی داشته باشید هر زمان که از آن زمان به شنیدن داور داد “بازی توپ.”

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما