برنامه ریزی حزب

عروسی باید از صحبت کردن شامل تفکر از فعالیت های سرگرم کننده برای مهمانان خود را به انجام، به جای. نه این که هر چیزی اشتباه است با صحبت کردن، اما از جمله دو بازی و یا در برنامه ریزی خود را قطعا زنده شدن همه چیز وجود دارد.

هنگامی که همه در جایی است که شما را انتخاب کرده اند و خوردن مواد غذایی شما انتخاب شده، شما نیاز به چیزی به جز مکالمه به نگه داشتن حزب رفتن. در اینجا برخی از بازی جشن عروسی است که باید همه مشغول و سرگرم کننده حفظ می باشد. این لیست است فراگیر، اما باید آن را به اندازه کافی به شما آغاز شده است.

  • می گویند یک کلمه نیست – به هر مهمان حزب یک نشانه برای برگزاری (من از میزبان شنیده ام با استفاده از یک گیره لباس آنها می توانند به لباس مهمانان خود ضمیمه کنید.) همچنین آنها سه کلمه را که آنها باید نمی گویید در طول مکالمات آنها را با دیگران در حزب داشته باشد. شما باید کلماتی را که معمولا در طول دوره از یک مکالمه در یک مهمانی عروسی (عروس، عروسی، نامزدی، و غیره) اگر کسی می شنود آنها این کلمات صحبت می کنند، آنها را بر روی آن آمده انتخاب کنید، و آنها را به که شخص رمز . فرد با ترین نشانه در پایان بازی برنده.
  • عروسی یکنوع بازی شبیه لوتو – این بازی یکنوع بازی شبیه لوتو به طور منظم، به جز حروف و اعداد بر روی کارت هر بازیکن را با عروسی و کلمات مرتبط با ازدواج جایگزین شده است. کلمات از کارت ها را به یک قیف، کلاه، و یا هر چیزی که درام بزرگ مانند شما قرار داده است. تماس گیرنده می کشد هر کلمه و آن را به خارج از شرکت کنندگان است. وقتی کسی یک کلمه بر روی کارت خود که نامیده می شد، پوشش آن را با یک تراشه یکنوع بازی شبیه لوتو. شرکت کنندگان می تواند تراشه های یکنوع بازی شبیه لوتو به طور منظم و یا استفاده از شما می توانید چیزی عروسی مربوط به پر کردن لکه بر روی کارت را دریافت کنید.
  • چه کسی چه کسی – این یک بازی حدس زدن است. شما ممکن است آن را در دفتر برنامه تلویزیونی دیده می شود، اگرچه لحن بازی خود را چیزی است که شما برای شما را نمی خواهم. این جایی است که هر کس در حزب یک فرد معروف اختصاص داده شده است. نام یک شخص معروف است بر روی یک تکه کاغذ و مردم بازی (بدون اجمالی) قرار داده هم می توانید آن بالا چشم خود را نگه دارید تا (مانند در دفتر) و یا شما می توانید آن را به پشت لباس های خود را کلیپ. هر فرد در تلاش است تا حدس بزنید که او با پرسیدن سوال است که به یک پاسخ “بله” یا “نه” فقط است.
  • داغ حلقه نامزدی – این است که مانند بازی سیب زمینی داغ شما استفاده می شود به عنوان یک بچه بازی. شما یک حلقه نامزدی واقعی استفاده نمی کند، اما یکی از آن حلقه پلاستیکی دختران کوچک لباس زمانی که آنها بازی لباس تا. شما هم می توانید آن را در یک جعبه حلقه قرار داده و یا نگه داشتن آن است. همه می ایستد در یک دایره و حلقه می شود از فرد به فرد منتقل (با بیشترین سرعت ممکن.) میزبان نقش موسیقی (شاید عروسی مارس) و وقتی که موسیقی متوقف می شود، هر کس که حلقه باید بنشینید. آخرین ایستاده برنده است

همه از این بازی بسیار آسان برای گنجاندن در برنامه ریزی مراسم عروسی خود را، بنابراین آنها را امتحان کنید به زنده شدن مراسم عروسی بعدی خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما