PetVille، جدید ترین بایگانی لوازم جسورانه به همراه فیس بوک است. PetVille اجازه می دهد تا بازیکن را به عملی حیوانات خانگی خود را در اپل اساسی PetVille.

پخش خواهد شد محل اقامت خود با اقامت به زر و زیور اراستن و بیل به دست آوردن اتهام در تنظیم قبول برای خرید لباس، رزق و یا مبلمان. اگر جذاب خود را برای به معنی به دست آوردن لایحه افزوده شده در PetVille، دستگیری در Suapk.XYZ!

منطقه بومی این مشاور راهنمایی و تقلب در چگونگی به دست آوردن لایحه اضافه شده در PetVille فراهم می کند. حرکت bottomward به شاگرد برخی از ترفندهای مطبوع که شما می توانید حیوانات خانگی خود را به انجام در بازی!

سکه های بیشتر: حباب پاپ بازی

در ۱۳ دسامبر سال ۲۰۰۹، PetVille اضافه شده یک “حباب پاپ” بازی جدید. این اجازه می دهد تا بازیکن را به موسیقی پاپ حباب (با حیوان خانگی خود را) برای سکه اضافه شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

این جسورانه جدید می تواند آغاز شده توسط ضرب و شتم بر روی شکل سیب در سمت چپ کشتی کمتر جانبی دوک از پناه گاه و انتخاب “حباب پاپ” بازی.

سکه های بیشتر: وضو پت و همسایگان خود حیوانات خانگی

یک راه سریع برای به دست آوردن لایحه حیوان خانگی خود را و حیوانات خانگی از تمام همسایگان خود را با سایش. به وضو یک حیوان خانگی، کسب نوار صابون و دلخوری آن را بیش از حیوان خانگی خود را. تجمع وضو تا زمانی که شما سکه را ببینید. شما می توانید این اکو تا زمانی که شما می توانید دیگر دریافت سکه ها. (لازم به تسلیم شما را به انجام این ۱۰ بار.)

در حال حاضر فوق برای همه از حیوانات خانگی همسایه خود را انجام دهد. اگر شما نوار خود را صابون از دست دادن، انفجار در باتری جعبه شکل در سمت چپ کشتی جانبی دوک پایین تر از سایه بان (آن را مانند یک جعبه فراوانی و نه جعبه کمک هزینه به نظر می رسد). نوار صابون انتخاب کنید و دلخوری آن را بیش از حیوان خانگی و اسکراب.

کسب سکه: تمیز کردن پس از حیوان خانگی و همسایگان خود حیوانات خانگی

هنگامی که شما اطمینان به PetVille، به نظر می رسد به عنوان اگر یک امر کاملا هیبت الهام بخش و کشاورزی به عقب رفته بودند. شما ممکن است دستیار لایه برداری در بالای یخچال، پیتزا نیم خورده خود را در اتاق زیر شیروانی و کثیف جوراب پخش همه جا را ببینید. برو در مورد و ACES تا تمام موارد در آپارتمان. شما می توانید با سکه ستایش. آیا امر مذکور در تمام آپارتمان همسایه خود را نیز.

خوراک خود را حیوان خانگی برای او سکه

لایحه راه دیگری برای اضافه شده در Petville است برای به انجام رساندن مطیع حیوان خانگی خود را تمام مواد غذایی خود را می خورد. انجام مطیع شما تجمع می یابد با این و شما یک جایزه اضافه شده را چند لحظه بعد کسب

مشاهده همسایه و در حیوانات خانگی و بازی

هنگامی که شما به یک محل اقامت همسایگان رفتن شما یک نوار چسب پاپ آپ که می گوید “بیایید بازی!” با گزینه های عمل است. این جای غیبت، دست ترس، رقص، یک بوسه و مینشست. هر زمان که شما ‘بازی’ با حیوان خانگی همسایگان خود، برای شما سکه اضافه شده است. انجام مطیع را از طریق رفتن و انتصاب تمام دوستان خود را / همسایه. این منطقه پذیرش تعداد زیادی از PetVille همراه می پردازد!

کلاهبرداری PetVille تفریحی

وارد شدن به اعتیاد از ارسال خود را همراه توانایی chargeless در PetVille و اگر شما دوستان PetVille خوب قبول، آنها را به نفع تصدیق. یکی از توانایی شما می توانید رفتار chargeless است. این جای رفتار مانند آبنبات چوبی، custards، کیک و کوکی ها. هر کدام از این رفتار حیوان خانگی خود را حساب برای به انجام رساندن یک ترفند مطبوع. به عنوان مثال، اگر شما حیوان خانگی خود را مطابق درمان کاستارد، از حیوان خانگی به admeasurement عزیزم سرد دوباره محدود فشرده سازی فراوان به admeasurement یک behemothic جلو مطیع عقب به حالت عادی. کلاهبرداری PetVille تفریحی و بازی

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما