دوستان، غذا و حیوانات شایان ستایش در جزیره Paradise!

فرار و ایجاد جزیره ماجراجویی خود را پر از رمز و راز و سرگرم کننده بازی های کوتاه جدید در این رنگارنگ، شبیه ساز مزرعه رایگان-به-بازی از سازندگان FarmVille به، شماره یک حق رای دادن کشاورزی!

ساخت مسافرخانه ساحل خود را بسیار خود با کارگاه جزیره، محصولات گرمسیری و حیوانات عجیب و غریب. میوه جزیره مزرعه مانند آناناس، نارگیل، انبه و به لذت مهمانان خود را. گرفتن ماهی با کاپری دلفین و تفریح ​​با Odney میمون بازیگوش! کشف مناطق ناشناخته، یادگیری بیشتر در مورد جزیره خود و پیدا کردن آیتم های نادر و محصولات.

آشکار ماجراجویی در سراسر جزیره خود را!

• اسرار کشف جزیره و گنجینه – شروع بازی داستان با یک پیچ و تاب و گرمسیری به عنوان شما را ماجراجویی با راهنماهای جزیره مانند باستان شناس و گشت و گذار متخصص. کاوش آتشفشان فوران و باستانی معبد میمون روی زمین است. مبادرت به آب های بکر به صخره های مرجانی و کشتی شکسته تاجر. یافتن گنجینه های پنهان و کالاهای نادر در شهرستان غرق و دیگر مناطق نا معلوم.

• حیوانات عجیب و غریب – ساخت یک مرکز حیات وحش در جزیره خود را با کمک تینگ، راهنمای حیات وحش پسند. خوراک رفتار به ناز، حیوانات بازیگوش که در جزیره Paradise خود را زندگی می کنند، و یک شانس مخلوقات جزیره جدید مانند ایگواناها و کومودو اژدها! کسب XP شگفت انگیز و پاداش برای عکاسی از حیوانات به عنوان سوغاتی، تا مهمانان خود را می توانید تکه ای از خانه بهشت ​​با آنها را! بیشتر طبیعت شما تمایل به، شانس بیشتری به شما گونه جزیره نادر و عجیب و غریب کشف!

• اکتشاف MINI-GAMES، شما می پردازد! سعی کنید شانس خود را با یک بازی از شانس برای باز کردن دکوراسیون، شخصیت و حتی منابع با ارزش تر مانند سکه، جواهرات و بیشتر!

• تجارت با جزایر دیگر – استفاده از قایق های تجاری را به نفع خود. کوتاه در تخم مرغ؟ خرید محصولات شما نیاز از جزایر همسایه. بیش از حد بسیاری آناناس؟ نام قیمت خود را و فروش محصولات اضافی و صنایع دستی. این شبیه ساز کشاورزی اجازه می دهد تا کسب و کار شما زندگی می کنند شیوه زندگی پول بیشتری به شما باشد، بیشتر شما می توانید در جزیره خود را انجام دهید!

افشا اضافی
• برای اطلاعات خاص در مورد چگونه Zynga را جمع آوری و استفاده شخصی و یا دیگر داده ها، لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی در http://www.zynga.com/privacy/policy.• این بازی می کند یک کاربر اجازه خواندن برای اتصال به شبکه های اجتماعی، مانند فیس بوک، و به عنوان مثل بازیکنان ممکن است در تماس با افراد دیگر در هنگام بازی این بازی آمده است. شرایط شبکه خدمات اجتماعی نیز ممکن است اعمال می شود. • بازی های رایگان بازی است، با این حال در برنامه خریدهای برای مطالب اضافی و پول حق بیمه در دسترس هستند. در برنامه خریدهای از $ ۰٫۹۹ به ۹۹٫۹۹ $. • شما می توانید این فرصت را به شرکت در پیشنهادات ویژه، رویدادها، و برنامه های از Zynga وارز و شرکای آن داده شده است. استفاده از این برنامه است که توسط Zynga شرایط سرویس، در بر داشت در http://m.zynga.com/legal/terms-of-service اداره می شود. جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی در معرض سیاست حفظ حریم خصوصی Zynga، در بر داشت در http://www.zynga.com/privacy/policy.

By Zynga Inc.

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما