اگر معلول و به دنبال یک بازی در فضای باز به بازی شما باید در نظر بازی cornhole هستند. این بازی امن برای بازی، سبک، آسان برای یادگیری است، و هر کسی می تواند بازی را بازی کند.

Cornhole یک بازی سرگرم کننده است که می تواند توسط مردم در تمام سنین و توانایی بازی و کاملا اعتیاد آور است. این بازی بهترین بازی خارج از منزل اگر چه می توان آن را در داخل سالن انجام اگر شما به اندازه کافی فضا. این در واقع یک beanbag بازی شیر یا خط مانند نوع شما در نمایشگاه ها و کارناوال پیدا کنید، اما اقتباس برای استفاده در منزل.

چند چیز است که شما نیاز به زمانی که شما بازی cornhole وجود دارد. شما نیاز به دو تخته cornhole که تخته کم با سوراخ قطع در یک طرف. آنها نیاز به حدود ۲۷ فوت از هم فاصله با به پایان می رسد جلو در جهت مخالف قرار می گیرد. چهار بازیکن به ۲ تیم که ۲ نفر در هر تیم معمولا بازی تقسیم شده است. هر تیم دارای ۴ کیسه های cornhole هر به پرتاب. این بازیکنان ایستاده در بین تخته در نقطه نیمه راه پس از آن آسان به پرت کردن به هر یک از تابلوهای است.

Cornhole بسیار امن است و شما لازم نیست که در مورد هر کسی که بازی بازی تبدیل شدن به مصدوم نگران باشید. شما ممکن است از ترس از ترک یک فرد معلول به تنهایی با یک جفت از نعل اسب چرا که آنها ممکن است خود را با حلقه و یا حتی با خطر صدمه دیده است. کیسه های cornhole به طور کامل امن هستند و هیچ کس نمی تواند با آنها صدمه دیده است.

کیسه های cornhole سبک وزن هستند. آنها فقط وزن یک پوند. این به این معنی است که هر کسی می تواند آنها را بدون پیدا کردن آن دشوار آن را به ۳۰ فوت شیر ​​یا خط. بچه های کوچک لذت بردن از بازی cornhole زیرا آنها می توانند کیسه به سوراخ بر روی تخته cornhole برسد. کیسه های با یک پوند ذرت پر شده است. برخی از افراد به آنها خود را اما شما می توانید آنها را نیز خریداری کنید. آنها در بسیاری از رنگ های مختلف می آیند و آنها مقررات نیز اندازه.

هر کسی می تواند بازی از cornhole بازی کند. این بسیاری از سرگرم کننده و آسان برای یادگیری است. تنها یک چیز شما نیاز به انجام زمانی که شما بازی بازی وجود دارد و آن این است دریافت کیسه های cornhole در داخل و یا به عنوان نزدیک به سوراخ بر روی تخته cornhole که ممکن است. شما می توانید در هر صورت نمره. وجود ندارد یک منحنی یادگیری بزرگ در هنگام بازی cornhole هم. همه شما باید انجام دهید این است پشت خط بمانند و پرتاب کیسه وقتی که نوبت شما است.

Cornhole یک بازی بسیار عالی فضای باز برای معلول و کودکان است. این بازی بسیار امن است و هر کسی می تواند بازی بازی. حالا شما می توانید کودکان خود را در خارج با یک بازی ارسال و نیست که نگران باشید اگر آنها می خواهند به صدمه دیده است. آنها واقعا می توانید این بازی چرا که همه آنها را به انجام است پشت خط ایستاده و پرتاب کیسه های به سوراخ بر روی تخته cornhole است.

Cornhole بسیاری از سرگرم کننده را به بازی با خانواده و دوستان برای بسیاری از موارد است . این بازی واقعا ساده به بازی است که آن را برای مبتدیان و بازیکنان تجربه به طور یکسان مناسب است. بهترین کار این است به بازی بازی های با دو تخته cornhole و چهار بازیکن، اما اگر شما تنها یک هیئت مدیره و یا کمتر از چهار بازیکن باید شما هنوز هم می توانید زمان زیادی داشته باشد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما