توجه: این برنامه نیاز به iOS7 و یا بعد.

*** جایزه سرگرم کننده بالا برنده، ۲۰۱۴ Tillywig اسباب بازی و جوایز رسانه ای ***

ما را در یک ماجراجویی خنده دار سرگرم کننده از طریق جهان از هفت کوتوله از “۷D،” نشان دادن آمار جدید در دیزنی XD عضویت خلبان کوتوله مورد علاقه خود را در سبد خرید ویژه خود را از طریق پیچش، چرخش آهنگ های قبل از برخورد از طریق معدن جواهر و دیگر مکان های هیجان انگیز! کسب سنگهای خاص در طول راه که می تواند به شما کمک کند سرد جدید اتومبیل سفارشی و قدرت یو پی اس را دریافت کنید!

امکانات:
• دریافت به روح تعطیلات با دکوراسیون زمستان جشن و بارش برف!
• باز کردن قدرت یو پی اس های ویژه برای هر کوتوله برای کمک به شما اجتناب از موانع و تکمیل ماموریت خود را!
• جمع آوری سنگهای به شما کمک کند خرید چرخ دستی های جدید و قدرت یو پی اس!
• در برنامه خرید در دسترس با چرخ دستی های جدید، عرصه، و ۷D سوپر پک!
 
اگر شما در حال تجربه مشکلات با صدا، لطفا تنظیمات صوتی در داخل دستگاه خود را بررسی کنید و اگر دستگاه شما خاموش است. http://help.disney.com/articles/en_US/FAQ/Disney-Publishing-Worldwide-Apps-General-Support: در صورتی که مسائل خود را حل نمی کند، لطفا به صفحه پرسش و پاسخ خدمات مشتری ما اینجا کلیک کنید
 
قبل از اینکه شما این تجربه را دانلود، لطفا در نظر که این برنامه شامل در برنامه خریدهای که هزینه پول واقعی، و همچنین تبلیغات برای والت دیزنی خانواده از شرکت.

این بازی شامل مرکز بازی. اگر دستگاه تلفن همراه خود را است پروفایل های متعدد مرکز بازی، شما می توانید تنظیمات دستگاه خود را برای تعیین حساب برای همگام سازی به این بازی مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه های ما در ایالات متحده و امریکا لاتین در مورد اطلاعات شخصی کودکان، لطفا فرزندان ما سیاست حفظ حریم خصوصی در https://disneyprivacycenter.com/kids-privacy-policy/english/ به عنوان خوانده شده.

By Disney

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما