آیا کسی تا به حال تصور است که می تواند یک بازی برای رفتار های جدول آموزش به کودکان وجود دارد در زمان غذا به طوری که آنها می توانید آداب اجتماعی بهتر در احزاب نمایش و به دنبال همان در خانه بیش از حد. خوبی برای افرادی که havenot در سراسر آن را قبل آمده است، من مطمئن هستم که آنها شگفت زده و هیجان زده خواهد شد تا بدانند که چنین بازی در دنیای بازی وجود دارد هستم. بازی کردم تا رفتار نام. در واقع، این بازی است که برای تمام خانواده است، اما بیشتر از آن برای کودکان و کودکان از آن لذت ببرید در حالی که یادگیری فرهنگ عمومی را بر روی میز در طول زمان صرف غذا.

بنابراین، چگونه بازی به وجود آمده است؟ رز Heintzman، یک زن از تورنتو یک شب در اوایل سال ۲۰۰۴ مشاهده زمانی که او در خانه دوست خود جیلیان شماس را برای صرف شام که دوست او یک راه منحصر به فرد از آموزش رفتار کودکان او بود – که در آن او می پرسد بچه ها او را به رفتار خارج از پاکت و به دنبال آنها، یکی برای هر شب. این مشاهده به الهام بخش برای رفتار منجر شده است. رز Heintzman به alongwith کارآفرین کارولین Hynland (همچنین از تورنتو)، آغاز شده به دنبال پر کردن شکاف در بازار برای همه چیز مربوط به رفتار – به طور خاص رفتار و کودکان است. پس از برخی تحقیقات بازار غیررسمی، طرح کسب و کار تنظیم و فرموله شد و با کمک دوستان و خانواده، رفتار بازی به زندگی آمد.

چگونه بازی بازی است؟ یک جعبه از رفتار همراه با بیست و پنج کارت، هر یک کد بلبرینگ رفتار. هر شیرین، تغزلی، و آسان برای به یاد داشته باشید، مانند “محصولات غذایی به دهان، دهان به مواد غذایی است. در این روش، شما نمی خواهد به نظر می رسد بی ادب.”. دیگر این است “میبل، میبل اگر شما قادر هستید، نگه دارید آرنج خود را روی میز!”. این است که بیش از یک سری از شب و هر شب بازی، کودکان در خانواده شما یک کارت جدید را از پشته در قرعه کشی و صرف غذا کامل است. با توجه به سن و تعداد فرزندان بازی، رفتار فراهم می کند گزینه های مختلف برای رفتار خوب پاداش. و شما بیشتر می توانید خیاط بازی به خانواده خود را.

در این بازی، فرض بچه (بازدید کنندگان) بر اساس پاداش انگیزه، سعی کنید الصاق برچسب به رفتار کارت های موفقیت انجام می شود. اگر فرزندان خود را مانند رقابت بین آنها، شما می توانید پاداش تدبیر، مانند در اختیار داشتن کودکی که اغلب به شیوه ای که شب استفاده می شود را انتخاب کنید کارت برای شب بعد. شما همچنین می توانید در مجموع بازی، داشتن فرزند (ان) حفظ سازمان دیده بان برای رفتار شب گذشته و نگه داشتن نمره در یک ورق کاغذ.

بازی طول می کشد آزار دهنده از آداب و رسوم میز آموزش. این یک یادآوری به پدر و مادر به بررسی رفتار خود را نیز. برخی از زنان به خرید بازی به همان اندازه برای شوهران خود را بپذیرد. آن بسیار لذت بخش برای بچه ها خیلی به گرفتن پدر و مادر خود در یک اشتباه است.

تیم ایجاد بازی همیشه در تلاش برای بهبود آن با پذیرش پیشنهادات مانند اگر رفتار دیگری که مردم می خواهم برای دیدن، و یا اگر خانواده خود را کرده است تا با یک راه جدید برای به ثمر رساند و یا ردیابی پیشرفت کودکان خود را وجود دارد.

رفتار با پدر و مادر و بچه ها توسعه داده شد، برای پدر و مادر و بچه ها. دفعه بعد که شما در میز شام را با خانواده یا دوستان شما هستند، شما ممکن است تامل تلاش از این بازی شگفت انگیز، آموزشی و سرگرم کننده است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما