[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] عمومی راهنمایی نوسان گلف ممکن است به سادگی همه شما که شما نیاز به نگه داشتن شما از قابل توجه کسانی که عکس های سنگین، قلاب می شود، و یا برش. به عنوان مثال، صرفا تغییر محل توپ ممکن است درست تنظیم که شات نازک، که شما تمایل به ضربه توپ را روی گوه. به جای گرفتن نژند و تعهد هرگز دوباره به نوبه خود در یک زمین گلف، تامل در چند راهنمایی در مورد نوسان گلف و تلاش در تکمیل نوسان گلف خود را.

در حال حاضر راهنمایی در مورد نوسان گلف را می توان از تعدادی از منابع جمع آوری شده. محل خوب برای شروع با استفاده از کتاب گلف اخیر یا مجلات گلف. در اینجا ممکن است برای شما به سراسر راهنمایی نوسان گلف آمده از کارشناسان و یا معلمان و مدرسان از گلف بازان حرفه ای است. سفارشات برای مجلات و کتاب حاوی راهنمایی در نوسان گلف می توانید به صورت آنلاین قرار داده است.

در صورتی که شما بسیار جدی در مورد گرفتن چند راهنمایی حیاتی در مورد نوسان گلف، و شما دارای پول لازم و زمان در اختیار شما، فکر می کنم در مورد ثبت نام برای چند درس های گلف و یا پیوستن به یک کلینیک گلف که در آن یک حرفه ای به شما می دهد مشاوره تخصصی.

به منظور شما را در مسیر یادگیری راهنمایی نوسان گلف مناسب، در بر داشت زیر برخی از راهنمایی نوسان گلف، که با اصول نوسان گلف مقابله هستند.

۱٫ در میان راهنمایی حیاتی ترین در نوسان گلف است که به حفظ clubface مربع است. ضربه زدن به توپ گلف با استفاده از یک clubface مربع تضمین می کند که توپ می رود راست و یک راه طولانی است. به منظور حفظ مربع clubface، شما نیاز به نگه داشتن یک هواپیما نوسان گلف ثابت. تمرین آوردن باشگاه گلف حق تماس و پس از آن از طریق دنبال در هواپیما نوسان همان.

۲٫ بعد، زمان است که از ذات در مورد نوسان گلف خود را. در حال حاضر شما ممکن است مایل به داشتن یک سرعت نوسان ثابت همه را از طریق طیف نوسان است. در واقع آن کمک نمی کند با نوسان گلف خود را اگر شما تمایل به باشگاه گلف حق تماس آرامی و سپس سرعت بخشیدن به حق را از طریق نوسان خود را.

۳٫ سپس، تناسب اندام گلف یک عامل ضروری برای توسعه نوسان گلف خود را است. انجام برخی از تمرینات گلف آسان بسیار می تواند افزایش litheness و قدرت.

۴٫ نوع گرفتن گلف است که یک عامل بیشتر در حد عالی رساندن نوسان گلف خود را است شما داشته باشد. اطمینان حاصل شود که شما یک گرفتن گلف بسیار سفت و سخت نیست، و یا دیگری آن را عمل نوسان گلف خود را مانع. یک راه خوب تعیین اینکه آیا گرفتن گلف خود را بسیار تنگ باقی می ماند است اگر بازوها و دستها را دردناک می شوند پس از اتمام بازی یک بازی گلف است.

۵٫ در واقع، بهترین نکته در نوسان گلف ممکن است دقیقا به میل خود باشد اما آن چیزی جز عمل، و تمرین بیشتر، که شما با گلف خود را بیشتر کمک خواهد کرد نوسان است. بیشتر زمان اختصاص داده شده به تمرین، یا خارج وجود دارد در عمل سبز یا محدوده رانندگی، بیشتر توسعه شما نه تنها در نوسان گلف، بلکه در عملکرد کل خود را به عنوان به ثمر رساند را پیدا

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما