تبلیغات متنی

در صورت شک به همسر تقلب، پس از آن دولت آمار که شما درست باشد احتمالا. در میان انواع دیگر فن آوری، تلفن های همراه، نقش مهمی در فعالیت های همسر تقلب بازی کند. تلفن را می توان از مکان های جدا شده ساخته شده و تمام سیاهههای پاک شده است. پیام های متنی را می توان ارسال. تلفن همراه بهترین دوست یک فریبکار است.

نرم افزار جاسوسی انعطاف پذیر ما امکان کنترل از راه دور اعمال بر روی تلفن خود را مانیتور کنید اگر شما اجازه مناسب از حزب تحت نظارت است. این احتیاط برای تماس و پیام متنی فعالیت بر روی گوشی شما انجام ایجاد سیاهههای مربوط خود را دارد. این سیاهههای مربوط به حساب خود را آپلود. موبایل جاسوسی آنها صادق را حفظ خواهد کرد.

شما می توانید جاسوسی بر روی تلفن همسر تقلب تلفن همراه و خواندن پیام های متنی بر روی تلفن همراه خود را. شما همچنین می توانید اطلاعات مربوط به تماس ساخته شده توسط و دریافت شده توسط همسر خود را اگر شما او اعتماد نمی کنید.

اعتماد پایه و اساس یک رابطه است اما گاهی اوقات لازم می شود برای به دست آوردن شواهد سخت بی وفایی. ممکن است که طلاق قریب الوقوع است و شما می خواهید از شواهد که پس از آن می توان برای شما یک معامله عادلانه است. شما ممکن است به دلایل بسیار قوی به این باور است که زن یا شوهر خود را بی وفا به شما داشته باشد.

جاسوسی در تلفن همراه کسی غیر اخلاقی است و در برخی از نقاط جهان ممکن است غیر قانونی است. ما توصیه می کنیم که شما به این مرحله تنها پس از تضمین میکند که شما در سمت راست از قانون است.

نکته: یافتن پست های چگونه برای جاسوسی بر روی همسر تقلب

این موبایل جاسوسی گوشی های هوشمند نظارت بر نرم افزار با اکثر گوشی های تلفن همراه کار می کند. آن را به شما جاسوسی در همسر تقلب کمک خواهد کرد به عنوان آن را با تمام گوشی های موبایل که با استفاده از سیمبین یا ویندوز موبایل سیستم عامل کار می کند. آن را با استفاده از توانایی GPRS از تلفن همراه برای آپلود فعالیت های ثبت شده به حساب موبایل جاسوسی خود را. برای مشاهده نتایج شما باید برای ورود به حساب خود را.

این نرم افزار را نشان نمی دهد و به هر کسی با استفاده از تلفن همراه قابل رویت نیست. حتی اگر کاربر از تلفن همراه حذف سیاهههای مربوط به خود و یا ثبت تماس ها، نرم افزار ادامه خواهد داد برای پیگیری و شما تمام اطلاعات شما به دنبال برای دریافت کنید.

 مانیتور کارمند یا نوجوان تلفن همراه به اجرای سیاست های قابل قبول مانیتور اس ام اس و تماس های صوتی

هنگامی که شما نظارت بر تماس های صوتی ، آن را به شما می دهد تعدادی از تماس گیرنده و دریافت، زمان و جهت پاسخ.

هنگامی که شما نظارت بر پیام های متنی ، شما شماره تلفن از فرستنده و گیرنده، اس ام اس تاریخ / زمان و پیام SMS خود را دریافت کنید.

هنگامی که مردم شرکای خود تقلب، پیام های SMS معمولا به سادگی و گاهی اوقات از تماس های صوتی مهم تر است. مانیتورینگ وب سایت در مورد ویندوز موبایل خواهد URL های تایپ شده در اینترنت اکسپلورر و تاریخ / زمان مشاهده وب سایت ضبط کنید. شما می توانید تلفن های متعدد همراه نیز کنترل کند.

منبع

مشخصات

  • منبع: ایران آچیلان

مطالب پیشنهادی ما