کدام کنسول بازی بهترین خارج وجود دارد؟ خوب، سه کنسول است که قطعا در میان دیگران محبوب وجود دارد. این پلی استیشن ۳، Wii و ایکس باکس ۳۶۰٫ از نظر کنسول بازی قابل حمل، دو بالا پلی استیشن قابل حمل و نینتندو DS می باشد. بنابراین که از این بهتر برای بازی بزرگسالان است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] در زیر ویژگی های تمام ۵، بنابراین شما می توانید برای خودتان تصمیم می گیرید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۱٫ پلی استیشن ۳ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] همچنین به عنوان PS 3 شناخته شده است، این خواهر و برادر های جدیدتر از پلی استیشن و پلی استیشن ۲٫ این یک سرویس بازی آنلاین است که واحد و یکپارچه، می توان آن را با پلی استیشن قابل حمل متصل است، آن را به یک “بلو دیسک اشعه ایکس “است، که یک فرمت دیسک های نوری است که تعریف بسیار بالا، به عنوان یک دستگاه ذخیره سازی و به بالا از آن همه، به عنوان یک گیلاس در بالا، آن را تا قابلیت های چند رسانه بزرگ است. دو نگه داشتن واحد سهام که در دسترس راه اندازی آن در سال ۲۰۰۷٫ یکی ساده است که ۲۰ گیگابایت هارد دیسک و نسخه ویژه ای است که دارای ۶۰ گیگابایت از هارد دیسک را با ویژگی های اضافه شده بود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۲٫ رشته مهندسی [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] این یک کنسول بازی است که توسط نینتندو در پاسخ به ایکس باکس ۳۶۰ مایکروسافت و PS 3 از سونی منتشر شد،، با شکوه عملکرد سلف خود، نینتندو گیمکیوب است. یکی از ویژگی های بسیار رقابتی از این کنسول کنترل آن است که بی سیم است. این راه دور رشته مهندسی که می تواند جنبش تشخیص است. ویژگی های آن عبارتند منو دوستانه بسیار کاربر آن، سازگاری خود را به گیمکیوب، می توان آن را به نسخه های دستی معروف آن، نینتندو DS متصل است، می توان آن را به شبکه متصل شده و اگر شما پدر و مادر، شما این را دوست دارم، آن را اجازه می دهد تا محدودیتهای والدین . [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۳٫ ایکس باکس ۳۶۰
از آنجا که NVIDIA متوقف تولید GPU از ایکس باکس اصلی، ایکس باکس ۳۶۰ در نتیجه تولید شد و در سال ۲۰۰۵٫ ویژگی های آن منتشر شد که آن را به یک ماده افزودنی هارد دیسک قابل جابجایی. آن را می توانید یک کتابخانه بازی از طریق تقلید حمایت می کنند. این شبیه سازی می توان از طریق ایکس باکس لایو به روز شد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۴٫ پلی استیشن قابل حمل [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] این دستگاه قابل حمل است که بخشی از خانواده پلی استیشن است. این دستگاه با استفاده از یک فرمت دیسک های نوری به عنوان ذخیره سازی اصلی آن (یوامدی). این شهر همچنین دارای یک صفحه نمایش گسترده است که خوب به تماشای فیلم در و بازی بازی های آن است. این شهر همچنین دارای حافظه قابل گسترش، شما می توانید ۲GB، ۴GB و یا خرید حتی ۸ گیگابایت حافظه. این گزینه به بازی در برابر بازیکنان دیگر با PSP طریق اتصال بی سیم خود را و شما همچنین می توانید به اینترنت به عنوان آن را نیز دارای Wi-Fi متصل.
[۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۵٫ نینتندو DS (یا DS آرشیو)
از ویژگی های بسیار منحصر به فرد این بازی دستی دو صفحه نمایش خود، با صفحه نمایش لمسی افقی بودن است. از آن است که معماری پوسته صدف که دارای میکروفون خود را و همچنین Wi-Fi را آماده است. این بازی در واقع در امریکا قبل از ژاپن منتشر شد. ۲ سال پس از انتشار، نینتندو دیاس به مطلب، معرفی شد که یک نسخه سبک تر و براق تر از یکی از اصلی. این شهر همچنین دارای صفحه نمایش ال سی دی روشن تر و آن را نیز نازک تر است.

با توجه به این ویژگی ها، آن است که تا به شما برای تصمیم گیری است که سیستم برای بازی بزرگسالان است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما