در همه جا در ایالات متحده کاملا بسیاری از مکان هیجان انگیز و زیبا وجود دارد که بسیار عالی برای پرواز ماهیگیری هستند. زیر مقاله برجسته کاملا بسیاری از مکان های.

سیتکا در آلاسکا

Sitka، آلاسکا یک توقفگاه برای ماهی قزل آلا که سر به واشنگتن، بریتیش کلمبیا، و بسیاری دیگر از آب آلاسکا است. در آلاسکا، ماهیگیران پرواز به مراتب بالاتر است بگیر ماهیگیری در مقایسه با سایر مناطق دریایی در جنوب شرقی آلاسکا. به ماهی در این منطقه بهترین ماه به نظر می رسد ژوئن.

رودخانه کلرادو در آریزونا

رودخانه کلرادو است در ته نشین فری در آریزونا. این یکی در میان بهترین نقاط برای لکه های ماهیگیری پرواز به ویژه برای قزل آلای رنگین کمان است. ماهی راحت دور سال تمام در ۱۵ مایلی کشش آب سرد که از اعماق دریاچه پاول و در بین سد دره گلن و انتهای فوقانی گراند کانیون جریان می یابد. ماهیگیران پرواز نیز می تواند راهنماهای کتاب و در آپارتمان ماهیگیری برای کپور حدود ۲۵ پوند است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

Montauk به نقطه در نیویورک

دریا پرواز ماهیگیری در بهترین آن در Montauk پوینت، نیویورک است. Montauk به نقطه در ترین نقطه شرق در لانگ آیلند. به طور گسترده ای برای ماهیگیری striper شناخته شده است. ماهیگیران پرواز بسیاری از مایل از خط ساحلی بزرگ که در آن آنها می توانند پرواز خود کردند.

باروت آبشار در مریلند

باروت فالز، مریلند، به نظر می رسد یک محل عالی برای ابتلا به ماهی قزل آلای آب سرد است. این قرارداد برای شروع نسخه آب سرد از سد پسر زیبا توسط ماهی قزل آلا نامحدود و مقامات دولتی مریلند زده شد. این منجر به ترکیبی از قهوه ای مواجه نگردند و بروک وحشی، و ماهی قزل آلا رنگین کمان. بسیاری از اردوگاهها پرواز ماهیگیری در باروت آبشار در پارک دولت.

ماهیگیری نهر در پنسیلوانیا

ماهیگیری Creek، پنسیلوانیا، همواره یکی در میان بزرگترین جریان ماهی قزل آلا وحشی دولت بوده است. این حالت معمولا در تمام طول تابستان خنک باقی می ماند. وجود دارد کشش پنج مایل یعنی وجود دارد، باریک است که در نزدیکی Lamar و که کاملا یک منطقه محبوب برای فعالیت ماهیگیری پرواز است.

منطقه Driftless در ویسکانسین

Driftless منطقه، ویسکانسین، بیش از حد، تا به برخی از جریان های ماهیگیری پرواز بزرگ که با قزل آلای قهوه ای لود می شود. علاوه بر این، این است که دسترسی بسیار عالی به بسیاری از جنوب غربی ویسکانسین هشت کشور وجود دارد و حدود ۶۸ جریان در ورنون تنهایی شهرستان وجود دارد. این شامل رودخانه کیکاپو و اتوماسیون جویبار نهر. کاملا بسیاری از ماهیگیران پرواز در منطقه با استفاده از حشره یکروزه و تقلید لباس مندرس است.

لاگونا مادره در تگزاس

لاگونا Madre، تگزاس، که پر است از دریاچه ها و رودخانه است که اغلب بسیار عالی مکان ماهیگیری پرواز. تگزاس سواحل جنوبی بیش از حد، که بزرگترین مناطق پرواز ماهیگیری آب شور در جهان است. آپارتمان نمک در آب از لاگونا Madre است که در کنار جزیره کشیش معمولا پر از انواع مختلف ماهی هستند. این باعث می شود تا برای یک تجربه غیر منتظره بزرگ در پرواز ماهیگیری.

لیفتراک هنری در آیداهو

لیفتراک هنری، آیداهو، معتقد است که یکی دیگر از انتخاب مقصد عالی برای قزل آلای رنگین کمان. اگر ماهیگیری در نزدیکی منطقه جزیره پارک، یک نفر می تواند ماهی در شرایط رواناب بهتر است.

دریاچه C. دبلیو McConaughy در نبراسکا

دریاچه C. دبلیو McConaughy، نبراسکا، که بزرگترین دریاچه در دولت، پرواز ماهیگیری بسیار خوب انجام می شود. یک مقصد پرواز ماهیگیری عالی در نبراسکا فرمونت دریاچه دولت منطقه تفریحی است. این یک سری از حدود بیست دریاچه ها sandpit را که به حوضه رودخانه پلت حک شده است. مخزن بید سرخ یک نقطه مورد علاقه از ماهیگیران پرواز با در منطقه است.

کائوآئی در هاوایی

کائوآئی در هاوایی یکی دیگر از قسمت خوب برای smallmouth پرواز ماهیگیری، largemouth، انواع و باس طاووس است. باغ جزیره است ماهیگیری عالی پرواز نمک آب، TOO.

آیا دوست دارید نمک و یا تازه پرواز آب ماهیگیری ورزشی، بسیاری از نقاط به ماهی در سراسر ایالات متحده که ارائه پرواز تجربه بی پایان ماهیگیر و فرصت وجود دارد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما