[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اگر شما یک مبتدی والیبال یا یک مربی، شما باید مته بعد از تمرین در طول شیوه اجرا کنید. آن چنان خسته کننده که شما و بازیکنان خود را ممکن است علاقه به والیبال از دست دادن است. آیا شما می خواهید برای مقابله با این مشکل؟ آیا شما می خواهید به دانستن اطلاعات بیشتر در مورد دریل والیبال به منظور رسیدن به پشت سرگرم کننده؟ سایت جدید که VolleyballDrillsnSkills به نام بهترین انتخاب شما است.

این سایت شامل بسیاری از مته والیبال قهرمانی با اشاره به تنظیم، اسپک، پاس، تعمیر و نگهداری و غیره البته قهرمانی دریل والیبال کمک خواهد کرد که ورزش منظم شکستن و پیدا کردن سرگرم کننده در به آموزش والیبال. اگر شما از آن لذت ببرید، شما ورزش بیشتر نیاز و بهبود مهارت های راحتی و به سرعت. بنابراین شما باید با توجه به مهارت های والیبال اولیه عبور پرداخت، تنظیم و خدمت در ابتدا. مسابقات قهرمانی والیبال دریل برای شما لازم است.
اول از همه، اجازه دهید سعی کنید مته عبور است. تقسیم تیم خود را به دو گروه که باید در هر دو طرف از شبکه ایستاده است. هر گروه دارای والیبال خود و توپ خود را در هوا تنظیم شده است. تیم که توپ به زمین برخورد شکست. بنابراین شما باید توپ را تا طولانی ترین نگه دارید اگر شما می خواهید به نفع خود. در آغاز این تمرین، آن است که خیلی سخت است که بازیکنان خود را باید آهسته باشد. نگران نباشید. با در نظر داشتن سرگرم کننده مهم تر است. هنگامی که آنها استاد منظور از مهارت ها، آنها را تسریع خواهد کرد.

سپس، اجازه دهید به بررسی مته خدمت. تقسیم بازیکنان خود را به دو تیم که او نیز باید بر روی هر دو طرف از خالص ایستاده است. هر تیم باید حداکثر تلاش خود را برای گرفتن توپ به دادگاه رقیب صرف نظر از قدرت و دقت است. در این دوره از مته، مربی تیم می تواند از نوع خدمت به بازی به منظور تحریک علاقه بازیکنان نشان می دهد.

در نهایت، مته جالب دیگر به نام ‘برگشت ردیف حذف وجود دارد. این تمرین نیز سرگرم کننده و شامل انواع بسیاری از تکنیک های. این انتظار را برای شما به خودتان را امتحان کنید.

مسابقات قهرمانی والیبال دریل می تواند به شما مزایای بسیاری را ارائه دهد. هنگامی که شما آن را از دست، شما را برای بقیه عمر خود را پشیمانی.
گرفتن یک کپی اینجا را کلیک کنید

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما