Sonomic، بزرگترین کتابخانه جهان از دانلود جلوه های صوتی، نمونه، و موسیقی بدون حق امتیاز، امروز اعلام کرد که آن را تا یک توزیع عمده با هالیوود لبه، کتابخانه جلوه های صوتی افسانه ای طولانی توسط حرفه ای ها کار در بالاترین سطح در فیلم، تلویزیون، رادیو و تبلیغات مورد علاقه را امضا کردند. از امروز، مشتریان Sonomic را می توانید جستجو از طریق، گوش دادن به، و بلافاصله هر گونه صدا در مجموعه گسترده ای هالیوود لبه از صداهای دقت ثبت و ویرایش دانلود کنید.

“هالیوود لبه است جهانی برای کیفیت بینظیر آن و محتوای نوآورانه تحسین ، بنابراین ما فوق العاده خوشحال است قادر به آن را به مشتریان خود هستید، می گوید: “Sonomic مدیر عامل آدم اشتراوس. “این نشان دهنده یک علاوه بر بزرگ به پایگاه داده آنلاین ما، که در حال حاضر شامل ایده های صدا، صدا بی بی سی، و تقریبا هر کتابخانه بزرگ دیگر است.”

دانلود هالیوود لبه از Sonomic سریع و آسان است. کاربران می توانند بر اساس طبقه بندی و یا کلمه کلیدی با استفاده از Sonomic SoundEngineTM، موتور جستجوی سفارشی Sonomic فقط برای تلفن های موبایل طراحی شده جستجو کنید. همه نتایج را می توان به استفاده از QuickTime یا Windows Media Player گوش. برای تلفن های موبایل می تواند به صورت جداگانه و یا به عنوان بخشی از یک بسته اشتراک خریداری شده، و فورا به عنوان فایل های WAV CD با کیفیت دریافت کنید. همه برای تلفن های موبایل خریداری به طور خودکار به کاربر SoundBayTM، جایی که آنها می توان سازماندهی و دانلود دوباره هر کجا و هر زمان که آنها مورد نیاز است اضافه

درباره Sonomic

Sonomic (HTTP: //www.sonomic. کام) پیشرو در ارائه دهنده مدیریت دارایی و توزیع فن آوری های صوتی است. مقر اصلی آن در قلب شهر نیویورک، مشتریان Sonomic شامل بزرگترین نامها در پخش، فیلم، تبلیغات، آموزش، انیمیشن، بازی های ویدئویی و تولید از جمله NBC، CBS، سونی، آژانس تبلیغاتی: Ogilvy، خاکستری تبلیغات است، و بازی مایکروسافت. LibraryTM اینترنتی بزرگترین بانک اطلاعاتی جهان از نمونه حرفه ای و FX صدا است.

در مجموع کتابخانه ServerTM ادغام کتابخانه آنلاین با دارایی در خانه صوتی یک مرکز، ارائه بدون درز دسترسی به هر دو از طریق یک رابط واحد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما