آیا شما اغلب با اشتباهات رشته مهندسی، صفحه نمایش سیاه و سفید، بدون قدرت، خاموش کردن رشته به صورت خودکار، دکمه ها پاسخ نمی و مواجه می شوند؟ دیگران؟ از آنجا که شما به وضوح حاضر به دادن سخت به دست آورده پول خود را نینتندو و یا صبر کنید ۴-۶ هفته به بازی دوباره نیست. در حال حاضر، یک انتخاب بهتر وجود دارد – رشته مهندسی راهنمای حل با رشته مهندسی راهنمای حل، که شما را قادر می سازد برای تعمیر کنسول Wii، یا هر چیز مربوط به آن را توسط خودتان، در راحتی از خانه خود را.

و نینتندو Wii راهنمای حل را به شما گام به گام، با توضیحات ساده اما روشن، در مورد چگونه به:

* تعمیر مشکلات سخت افزاری رشته مهندسی نینتندو، به عنوان مثال: کنسول Wii است خواندن دیسک های

* همگام سازی و رفع کنترل از راه دور به درستی کار نمی کند و یا نه در همه

* سازمان دیده بان فیلم دی وی دی که نمی خواهد بازی

* به راحتی پیکربندی از WiiConnect24 خود را [نه

* حل مشکلات بازی انجماد

* کشف دلایل و رفع چرا رشته خود را ejects هر دیسک تک!

هر مشکل Wii خود را است، خطا دیسک رشته مهندسی، می شود آن سیاه و سفید صفحه نمایش، کنترل رشته مهندسی کار نیست، فقط آن را به خودتان ثابت با رشته مهندسی نینتندو راهنمای حل. آن را به شما را قدم به قدم از طریق تمام مراحل. وجود ندارد هیچ دانش فنی قبلی مورد نیاز و یا هر ابزار خاص مورد نیاز (فقط یک فیلیپس کوچک راننده پیچ راننده و یک Triwing) چرا که هدف است که هر کسی قادر به تعمیر کنسول نینتندو Wii خود را با خود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴]

نکات نیز برای علاقهمندان به بازی در رشته مهندسی راهنمای حل …

این راهنما شامل تقریبا همه چیز برای بازیکنان رشته مهندسی، برای مثال:
* چگونه به حفظ نینتندو Wii خود را در آن حفظ نظم کامل در حال اجرا
* بهترین نوع کارت SD برای رشته خود را
* چگونه به راه اندازی آنلاین Wii خود را

راهنمای تعمیر رشته مهندسی تضمین می کند که ۹۸٪ از زمان شما قادر به ایجاد رشته مهندسی خود را تعمیر خواهد بود. با این حال، اگر شما به طور کامل با راهنمای تعمیر رشته مهندسی پس از خرید خوشحال نیست، نگران نباشید. آیا بدون سوالات تمام خود را، گارانتی بازگشت پول وعده داده است. پس از آن امن است را برای شما به را امتحان کنید.

بنابراین با رشته مهندسی راهنمای حل، دیگر نمی خواهد شما باید به طور مداوم برای نینتندو صبر کنید تا تعمیر کنسول خود را، که اگر آن خطا و یا چیزی را اشتباه می رود، هر چقدر کوچک یا بزرگ مسئله این است، شما قادر خواهید بود تا آن را تعمیر خواهد بود .

واقعیت این است که شما را تبدیل به یک متخصص رشته مهندسی در هیچ زمان، شما قادر خواهید بود به شما تعمیر در کمتر از یک ساعت و بدون شک شما حتی می تواند کسب کمی از پول نقد اضافی اگر شما می خواهم.

دانلود Wii راهنمای حل کنید!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما