میکسر بتن یک سطل ترمز ماشین هدایت پیوست لودر ترمز ماشین هدایت است که ترکیبی از مزایای یک لودر و یک میکسر بتن را به یک قطعه از تجهیزات است. با این قطعه نوآورانه و جمع و جور از تجهیزات، شرکت شما می توانید از مزایای یک لودر و یک میکسر بتن یک دستگاه واحد ترکیب. این یکی از میکسر بتن نوع اجازه می دهد تا شما را به تولید بتن به طور کامل مخلوط به سرعت و کارآمد بدون کمک از یک شخص ثالث و بدون تاخیر زمانی. همچنین اجازه می دهد تا شما را به حمل و نقل بتن به پور سایت های واقع در مناطق خیلی کوچک است برای میکسر بتن بزرگتر برای رسیدن به.

میکسر بتن مینی لودر سطل ویژگی های طراحی که اجازه می دهد تا آن را به مانند یک سطل به حرکت شبیه چمچه زنی را کاهش داد شن و ماسه. مخلوط کن پس از آن می توانید به وضعیت عمودی کج می شود، در معرض یک شکاف کیسه است که اجازه می دهد تا شما را به شکستن کیسه های سیمان و پور مطالب خود را به طور مستقیم به واحد. بعد از آن شما می توانید آب اضافه کنید، ترکیب آن را با شن، ماسه و سیمان، بتن باید آماده به ریختن در عرض چند دقیقه. ترمز ماشین هدایت میکسر سطل بتن تخلیه محتویات آن یا از طریق یک شوت در سمت، و یا با بودن رو به پایین کج شده. این اجازه می دهد تا انعطاف پذیری واحد بیشتر در رسیدن به سخت برای رسیدن به مکان.
میکسر بتن
لیفتراکها سطل ارائه خدمه کار با جایگزین اقتصادی را به بارگذاری دستی است که می تواند به صدمات تماس منجر شود. آنها صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان برای خدمه کار که به طور معمول باید در شرکت مخلوط آماده صبر کنید تا در کامیون به ارمغان بیاورد. این خیلی بهتر است برای این کار انجام می شود حق و در آنجا بدون نیاز بستگی به شخص ثالث که ممکن است در واقع شما شارژ برای مواد و خدمات از شما در واقع نیاز است. از آنجا که شرکت مخلوط آماده تمایل به اجتناب از فروش مقادیر کمی از بتن، پیمانکاران اغلب باید برای دیدار حداقل حجم در هنگام سفارش بتن، به علاوه آنها باید برای کار پرداخت.

با کوچکتر، سطل میکسر بتن شما می توانید کنترل خود را، شما می توانید فقط مربوط به مواد است که شما نیاز پرداخت. موجود خدمه کار در سایت می توانید مخلوط را اداره کند، و شما لازم نیست که برای زایمان صبر کنید. اضافه کردن میکسر بتن سطل به خود ترمز ماشین هدایت، شما می توانید یک قطعه موجود تجهیزات با دلبستگی ساده است که هزینه های خرید به حداقل می رساند و بهتر شما را قادر به دیدار با ضرب العجل پروژه تبدیل.

تعدادی از ویژگی های فعال ترمز ماشین هدایت سطل میکسر بتن را به عمل در سریع، ارگونومیک، و شیوه ای دقیق است. جدید، بهبود طراحی با استفاده از یک دست و پا زدن گردان به ترکیب سیمان. این روش این است بسیار کارآمد تر از استفاده از چرخ دنده های حلزونی و تولید یک حوزه مخلوط بیشتر است. این به پایان می رسد توسط یک موتور هیدرولیک که متصل به سیستم هیدرولیک خود را لغزش هدایت را از طریق یک درایو های زنجیره ای و زنجیری هدایت می شود. این حذف نیاز به یک منبع قدرت جداگانه، و آن را اجازه می دهد تا ترمز ماشین هدایت خود را به قدرت میکسر بتن. درایو های زنجیره ای و زنجیری برای معکوس دست و پا زدن اجازه می دهد و محافظت از سطل ترمز ماشین هدایت از شوک است.

در حالی که میکسر بتن ترمز ماشین هدایت سطل برای مخلوط کردن سیمان ساخته شده، ملات مخلوط نمی کنند، آنها را می توان به مخلوط کردن ملات اقتباس اگر شما ترکیب ۳/۸ “از شن نخود به طرح اختلاط است. دوغاب کل و یا ظرفیت اختلاط بتن از سطل مینی لودر ۹ فوت مکعب است. این پیوست برای نصب بر روی جهانی سریع گیره یا قلاب زدن ترمز-گوساله در ۱۶۰۰lbs یا امتیاز در نظر گرفته شده بیشتر است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما