یکی از داغترین ها دسته بندی ها به کاربران اینترنت چینی فروخته کتاب هستند. این تعجب آور نیست که شما در نظر بگیرید که نسل جوان چین در اینترنت قلاب و آنها در جستجو برای اطلاعات.

به عنوان مدرک، خو لین، یکی از بزرگ چین فروشندگان کتاب آنلاین گزارش داد که تنها در سال ۲۰۰۷، کسب و کار بود تا رقم سه گانه و سود در فراز و نشیب افزایش یافت. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

فروش سریع از کتاب آنلاین به دسترسی عمومی به اینترنت در چین و در دسترس بودن یک انتخاب گسترده تر از عناوین نسبت داده شده است. کاربران اینترنت پول خود را در دانش آموز را صرف تدریس مواد، و همچنین در عناوین مدیریت، علوم و شیوه زندگی.

مشکل با فروش کتاب

به طور متوسط، یک خریدار جوان در سراسر USD $ 140 صرف سالانه کتاب. این مقدار می تواند تا اگر از مسائل زیر را توسط فروشندگان آنلاین خطاب:

* هزینه تحویل. معمولا، هزینه کتاب های الکترونیکی بسیار کمتر از کتاب کپی سخت در رسانه های خرده فروشی به فروش می رسد. در حالی که خرید آنلاین تصور می رود که یک فعالیت صرفه جویی در پول، هزینه ارائه خرید به خریداران می تواند تبدیل به بیش از قیمت فروش هر کتاب است.

* تحویل سریع. یک مانع بزرگ به فروش کتاب های فیزیکی آنلاین است ارائه تحویل به موقع. این است حتی بیشتر واقعی زمانی که خریدار در یک مکان از راه دور و یا شهر کوچک است.

* فقدان اعتماد به نفس در شرح و توصیف آنلاین کتاب. اکثر خریداران چینی محتاط در مورد ساخت آنلاین خرید از آیتم های است که می تواند برای اولین بار قبل از خرید بررسی شود. برخی از خریداران شکایت کرده است که توضیحات کالا از کتاب آنها را خریداری بود مطالب واقعی از کتاب هایی که آنها را خریداری منعکس نمی کند. شرح کتاب نادرست به برخی از خریداران چینی باعث شده ناامیدی در حالی که دیگران افسوس این واقعیت است که آن ها هنوز هم برای رفتن به کتاب فروشی های محلی به منظور به فهرست محتویات برخی از کتاب ها قبل از ساخت خرید آنلاین.

راه حل کتاب الکترونیکی

راه حل ممکن به هر سه موضوع در فروش کتاب های الکترونیکی است. در اینجا دلایل:

* ارضاء فوری. همین مطلب در مورد خرید کتاب درست است. خریداران ضربه را دوست ندارم احساس نیاز به برای مدت طولانی صبر کنید قبل از آیتم هایی که آنها را خریداری رسیدن درب خانه خود را. خریداران آنلاین می خواهم به آنچه را که آنها برای بلافاصله پرداخت. اگر آنها خرید خود را به سرعت دریافت می کنند، به احتمال زیاد به عنوان مشتریان تکرار بازگشت.

کتاب الکترونیکی هستند واقعا ساخت یک کشتار در سایت های خرید آنلاین در حال حاضر. از آنجا که از قالب الکترونیکی آن، کتاب الکترونیکی می تواند نیاز خریدار برای دانش برآورده سازد و می توانید به صورت آنلاین تحویل داده، فقط به عنوان سریع به عنوان خرید ساخته شده است.

* تحویل رایگان. از آنجا که تحویل آنلاین ساخته شده است، وجود ندارد حمل و نقل، بیمه و هزینه های دیگر پرداخت می شود.

* فوق العاده. فرمت الکترونیکی کتاب های الکترونیکی را آسان می کند برای فروشنده به بلند بخش جالب از کتاب به عنوان یک راه جلب یک کاربر اینترنت به خرید این کتاب و همچنین به کاربران ارائه علاقه مند فرصتی برای تعیین اگر محتویات یک کتاب هستند چه او نیاز دارد. برخی از فروشندگان آنلاین نیز اجازه می دهد یک خریدار آینده نگر به زیرچشمی نگاه کردن در جدول کتاب الکترونیکی از مطالب.

آیا از متوسط ​​چینی خریدار خرید آنلاین نسخه های سخت از کتاب و یا نسخه های به سادگی الکترونیکی آن، روشن است که این تشنگی برای دانش است که باید به طور مداوم فرو نشستن وجود دارد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما