Love آهنگ مردم در راه است که هیچ چیز نمی تواند دیگری را لمس کند. آنها می توانند نوسان فرد سرافراز ترین را ببخشند. Love آهنگ به شما کمک کند به یاد داشته باشید چه موقع و چرا شما را در عشق سقوط کرد. Love آهنگ برای هر فصل، هر فرد و هر رابطه است. این که آیا شما در کلاس ۹ هستید و اولین بوسه خود را به حال، و یا برای ۵ دهه و هنوز هم در عشق ازدواج کرده، آهنگ عشق برای همه هستند. Love آهنگ به طور کلی از سقوط در عشق، ملاقات برای اولین بار، از دست رفته کسی است که با شما، و یا شکستن قلب نیست تشکیل شده است.

بسیاری از آهنگ های محبوب عشق نام دختر بود. برای مثال ضربه “فکر می کنم از لورا” کریستوفر صلیب وجود دارد. هم رفته در مورد یک دختر به نام “ROSANNA” خواند. استیون پری سفر خود را به اشک حالی که آواز خواندن “اوه شری” به ارمغان آورد. همچنین پاپ وجود دارد ضربه “هی وجود دارد دلیله معشوقه سامسون” توسط دشت سفید T

حتی رپ رو به آن نوع از آهنگ. LL Cool J به جهان گفت: «من نیاز به عشق”. محله یهودی نشین ضربه “شما همه من نیاز به” توسط Method Man & Mary J Blige به واقع آنها را برنده جایزه MTV.

انواع مختلفی از تم برای آهنگ وجود دارد. شما باید آهنگ برای عروسی، آهنگ های عاشقانه کشور، آهنگ قشنگ نوجوان در مورد عشق خود، R & B آهنگ های عاشقانه، فلز تصنیف راک سنگین، جاز آهنگ در حال صحبت کردن در مورد عشق، بلوز معاملات با این موضوع، و بله، رگی است به عشق ایمنی نیست، eiher . Love آهنگ می گویند که ما را از طریق این را دریافت کنید. شما باید برای مثال فیل کالینز ضربه “در برابر همه شانس”. برخی از عشق آهنگ می گویند آن لطمه می زند اما ارزش آن را آن را به عنوان در پت بناتار، “عشق یک میدان جنگ است”. برخی از آهنگ های در آغوش سعادت و سرخوشی از بودن با همسر روح خود را به عنوان در استیوی واندر “خوشحال”. . آهنگ های که می گویند آن اشکالی می شود وجود دارد و آن را به ما در برابر جهان در بون جووی “شما متولد می شد که من کودک”

برخی از به اصطلاح ترانه های عاشقانه تعریف یک دهه: ۷۰ سال بود عشق، موی بلند، و قلب کاملا باز که احساسات شدید از عشق در آغوش گرفت. روح آل سبز گفت: “بیایید با هم باقی بماند”. دانا سامر با تفسیر خود را از “من احساس می کنم عشق” در حالی که ناصره با “عشق لطمه می زند” به سمت تاریک رفت شبه ابزاری رفت.

۸۰ بیشتر در مورد مو بزرگ، آرایش، همه احزاب شب و خماری بودند، اما عشق راه خود را بر روی امواج رادیو و تلویزیون به هر حال ساخته شده است. لیونل ریچی ما از خواب بیدار با “سلام”، ساخته شده و هر پسر می خواهید به دوست دختر خود پاسخ حق دور. Kenny Rogers به ​​هر فریاد زن با “بانوی” ساخته شده است. خارجی ساخته شده هر احساس زن می خواست با «در انتظار دختری مثل شما.” کریس دی برگ با “بانوی قرمز پوش” (که همچنین یک آهنگ عروسی بسیار محبوب در طول ۸۰ شد) مجذوب. ویتنی هوستون یکی از محبوب ترین آهنگ عشق در ۸۰ با “بزرگترین عشق از همه” بود. صدای با شکوه او ساخته شده حتی مردان پاره کردن (هر چند آنها هرگز آن را قبول). [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] سپس آمد همراه ۹۰ با بسیار تیره تر، و قلب غم انگیز آهنگ عاشقانه. از آنجا که گرانج چنان محبوب شد با آن صنعتی، edginess سنگ سخت است، آن را به عنوان جای تعجب نیست که بسیاری از آهنگ عشق از ۹۰ R & B و سنگ نرم شد می آید. نگاهی ماریا کری و پسران II مردان “یک روز شیرین” برای مثال. IT یک تصنیف نرم R & B که شهر برای بسیاری از آهنگ عشق دونفری ۹۰ بیشتر تنظیم شده است. جان مایکل مونتگومری با همه-۴-یکی خواند و ضربه “من به شما که عشق” تولید شده است. باربارا استرایسند و برایان آدامز گرد هم آمدند به خواندن “بالاخره کسی”. با این حال، سلین دیون (که انفرادی در این یکی می خواند) این آهنگ معروف ترین ۹۰ با “قلب من خواهد رفت بر روی” بود. این شماره یک عشق فروش آهنگ در تمام دوران باقی مانده است.

در دهه ۲۰۰۰ با شروع با با تعریف دوباره آغاز شد. ما نسل قشنگ از ۸۰ است. نه ما و تاریکی، گوتیک “نسل X” از ۹۰ بود. ما هنوز هر چند، آهنگ عشق بود. کیمبرلی لاک مرد به او گفت او “۸ واندر جهان” بود. واحد میشل ما را به “نفس” گفت. Mary J Blige به قلب هر با R & B را لمس ضربه “نمی توانم بدون تو باشم”. جنیفر لوپز ما را با بازسازی از “تو همه چیز من هستی” به وجد آوردند. ماریا کری، جو، و ۹۸ درجه را اعتباری به اندازه کافی با تصنیف عشق قدرتمند خود را دریافت کنند “خدا را شکر من به شما یافت نشد”. ۲۰۰۰-۲۰۰۹ دهه ممکن است یک هویت موسیقی بود، اما آهنگ از این دوره تعداد زیادی از شور و شوق بود.

چیزهایی را تغییر دهید. مردم را تغییر دهید، و این کار را انجام نسل. با این حال، آهنگ عشق ابدی است. آنها ما را در راه هیچ چیز نمی تواند دیگری را تعریف کنیم.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما