تبلیغات متنی

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ایکس باکس ۳۶۰ یکی از داغترین کنسول های بازی ویدئویی به فروش امروز است. علاوه بر این، این کنسول ارائه می دهد یک کتابخانه بزرگ از بازی ها و بیشتر. با این حال، مشخص شده است که گرم شدن یکی از مشکلات به ستوه آورده ایکس باکس ۳۶۰ امروز است. اگر شما تجربه انجماد و یا توفنده در حالی که شما در حال بازی با ایکس باکس ۳۶۰ بازی های مورد علاقه خود را، پس یک شانس بزرگ است که آن را با گرمای بیش از حد باعث شد وجود دارد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] در واقع، شما نیاز به درک که سخت افزار در داخل ایکس باکس ۳۶۰، مانند GPU، CPU و هارد دیسک را می حرارتی پس از دوره های طولانی از ساعت پس از عمل تولید کند. با این حال، در تئوری، گرمای بیش از حد نباید اتفاق می افتد که این قطعات دارای سیستم خنک کننده خود را که قادر به جلوگیری از گرم شدن خواهد بود.

اگر شما تجربه توفنده و یا انجماد حالی که بازی با ایکس باکس ۳۶۰ بازی های مورد علاقه خود را، سعی کنید احساس ایکس باکس ۳۶۰ برای هر مناطق گرم است. اگر ایکس باکس خود را راه داغتر از عادی، پس مشکل ممکن است با یک دیسک سخت بیش از حد گرم قرار دارد. قدرت واحد همچنین می توانید بیش از حد گرم و شما ممکن است بخواهید سعی کنید احساس آن است.

از لحاظ تئوری، مایکروسافت مدعی است که ایکس باکس ۳۶۰ باید به دلیل ساخته شده است در سیستم های خنک کننده بیش از حد گرم است. سیستم های خنک کننده اساسا طرفداران است که می تواند هوای سرد در داخل واحد و هوا داغ است. با این حال، طرفداران واقعا که به منظور حفظ ایکس باکس ۳۶۰ به اندازه کافی سرد و جلوگیری از آن از بیش از حد کافی نیست. این واقعا در مورد یک موضوع از طرفداران عام، اما صاحبان ایکس باکس ۳۶۰ نیز برای آن سرزنش می باشد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] امروزه اغلب مردم مانند نگه داشتن ایکس باکس ۳۶۰ خود را در یک کابینه نمایش بالا یا پایین تلویزیون خود را. این بزرگ است بدون هیچ نگه داشتن ایکس باکس ۳۶۰ در فضاهای محدود آن را از گرفتن هوای سرد جلوگیری می کند. در واقع، آن را به دام اندازد در هوای گرم که باعث خواهد شد که قطعات ایکس باکس ۳۶۰ به بیش از حد گرم. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] بنابراین، سعی کنید بازی با بازی های ایکس باکس ۳۶۰ خود را با کنسول ایکس باکس ۳۶۰ قرار داده شده در یک منطقه به خوبی تهویه، مانند در جدول خود قهوه. همچنین، اگر ممکن است، سعی کنید بازی خود را با ایکس باکس ۳۶۰ در اتاق مطبوع. این در حفظ دمای خود را ایکس باکس ۳۶۰ کمک خواهد کرد و جلوگیری از آن از بیش از حد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] گرد و غبار یکی دیگر از علت گرمای بیش از حد است. در آن زمان، گرد و غبار می تواند در داخل ایکس باکس ۳۶۰ جمع آوری و در نهایت می تواند بر روی طرفداران که به خنک نگه داشتن سخت افزار تجمع می یابد. هنگامی که طرفداران مسدود کردن با گرد و غبار، آن را ناکارآمد در انجام کار خود را تبدیل خواهد شد. همچنین ممکن است کار در دسترس نباشد که در نهایت می تواند در شکست سخت افزار نتیجه را متوقف کند.

بنابراین، از زمان به زمان، سعی کنید برای تمیز کردن داخل ایکس باکس ۳۶۰ از جمله طرفداران. برای این کار، شما می توانید از یک قلم مو غیر استاتیک و یا استفاده شما همچنین می توانید پاشش پاک کننده تماس است که در شدن از گرد و غبار در تجهیزات الکترونیکی خلاص بسیار کارآمد را امتحان کنید.

اگر شما واقعا می خواهید برای جلوگیری از گرم شدن، سعی کنید محدود کردن مقدار زمانی که شما استفاده از ایکس باکس خود را به عنوان یک ۳۶۰٫ پرنیان هاردکور، شما ممکن است بخواهید به بازی با ایکس باکس ۳۶۰ برای بسیاری از ساعت است. با این حال، شما باید در نظر که این سیستم محدودیت های آن و شما ممکن است بخواهید به ایکس باکس ۳۶۰ استراحت پس از چند ساعت از بازی با بازی های مورد علاقه خود را. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ذخیره این راهنمایی و شما می توانید مطمئن باشید که شما قادر به جلوگیری از ایکس باکس ۳۶۰ به بیش از حد گرم و لذت بردن از بازی با آن برای یک مدت طولانی خواهد بود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۳]
منبع

مشخصات

  • منبع: ایران آچیلان

مطالب پیشنهادی ما