برای بسیاری از ما از سفر به دندانپزشک فکر ترسناک است، با تعداد زیادی از جمعیت در واقع تجربه یک ترس سازمان ملل متحد منطقی سر و صدا مته، بوها و حتی دندانپزشک خود را! [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

این ترس از رفتن به دندانپزشک است تا در توسط کودکان ما را برداشت و چرخه بی پایان از وحشت ۶ ماهانه چک آپ ریشه می گیرد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

با این حال مبتلا به اوتیسم، این ترس و وحشت همیشه برداشت نیست تا، کودکان مبتلا به اوتیسم و ​​بزرگسالان، توانایی “ذهن خواندن” و یا خواندن دیگر زبان مردم بدن ندارد.

پس چه مشکلات با یک دیدار دندان برای کودک مبتلا به اوتیسم خود را؟

خب برای شروع است که مانع اول وجود دارد، چرا من نیاز به یک دندانپزشک؟ این مرد یا زن با پوشیدن یک کت سفید، که انتظار آنها را به وضع در یک صندلی با یک نور روشن و درخشان در چهره خود را، در حالی که آنها را به دهان خود با استفاده از تجهیزات عجیب و غریب است.

اگر چه شما خود را درک و چرا از آن مهم است که به طور منظم چک آپ و سالم نگه داشتن دندان ها و لثه خود را. کودک مبتلا به اوتیسم ممکن است درک نمی کنند چه عادات بهداشت سالم هستند، و در واقع اهمیت داشتن دندان ها و لثه سالم است.

بنابراین چه چیزی شما باید از یک بار شما را در واقع کودک مبتلا به اوتیسم خود را به دندانپزشک کردم آگاه …

کودکان مبتلا به اوتیسم بسیار حساس هستند، و دهان خود را یکی از مناطق حساس ترین در بدن خود را، بنابراین این آن است که خود ممکن است باعث اضطراب کودک مبتلا به اوتیسم شما می شود.

احساس از ابزار سرد ورود دهان خود، احساس مته، پاشش آب، طعم و مزه از شستن دهان و یا رب، همه این چیزها می تواند اضطراب باعث ..

احساس از صندلی دندانپزشک، دستکش لاستیکی دندانپزشک می پوشند، نور روشن بالا چهره خود را، حتی عینک ممکن است آنها خواسته می شود برای پوشیدن این رنگ، اگر چنین است این می تواند ماشه اضطراب بود.

عطر و یا بعد از رنده کردن، دئودورانت پرستار یا دندانپزشک پوشیده است، بوی در اتاق دندانپزشک، حتی پذیرش، بانوی مخالف از شما انتظار شاید او عطر است که یک حمله اضطراب همراه با این عوامل باعث می آید عدم قطعیت چرا آنها حتی وجود دارد، چرا که آنها نیاز به اجازه دهید این دندانپزشک نگاه در دهان خود.

همه این کارها نیاز توجه شما حتی قبل از پا به دندانپزشک گام … یکی از این ابزار شما می توانید استفاده کنید برای کمک توضیح دهد که چرا ما نیاز به بازدید از دندانپزشک و برخی از چیزهایی که اتفاق خواهد افتاد در حالی که آنها چیزی است که بسیاری از والدین در بر داشت وجود دارد مفید؛ “داستان های اوتیسم اجتماعی”.

این دقت نوشته شده داستان مهارت های اجتماعی کوچک خواهد مبتلا به اوتیسم کودک دستورالعمل های خود را روشن و توضیحات به آنچه اتفاق می افتد، به همین دلیل آن اتفاق می افتد، و آنچه را که می توانید از دیگران در زمان انتظار، و چه دیگران خواهد شد انتظار از آنها را.

مسلح با یک داستان مهارت های اجتماعی شما می توانید کودک مبتلا به اوتیسم خود را بهتر کمک به مقابله با مراجعه به دندانپزشک و همچنین بسیاری از فعالیت ها و رویدادهای دیگر آنها را در سراسر در زندگی روزمره خود می آیند، همه چیز ما را برای بعنوان “نرمال” اعطا می شود. اما به یک کودک مبتلا به اوتیسم می تواند ناراحت کننده، حتی ترسناک …

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما