[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱آنمیتواندشمارادرفریادخودراکامپیوتر،شایدحتیشمارادرموردچگونهقابلاعتمادسیستمشمااستکهشماتعجبمیکنم خطای زمان اجرا به ‘۵’ فراخوانی روال نامعتبر است و یا استدلال [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] بر روی کامپیوتر شما. اکثریت مردم نمی تواند شروع به درک آنچه باعث این مشکلات و آنچه را که باید انجام دهید برای خلاص شدن از آنها. قبل از صرف مقدار زیادی از پول استخدام یک متخصص کامپیوتر، مقاله زیر را به دقت از آن را به شما یک روش ساده آموزش به پایان دادن به این پیغام خطا رک و بی پرده به عنوان خوانده شده.

قبل از اینکه وارد جزئیات دریافت، اجازه دهید به شما یک کمی در مورد روند به طوری که شما می دانید که چرا این مشکلات تحریک کننده همچنان اتفاق می افتد در همه. در اکثر موارد، این خطاهای زمان اجرا رخ می دهد چرا که سیستم رجیستری شما خراب یا آسیب دیده – این محل که در آن پنجره ها آهنگ چه اتفاقی می افتد بر روی کامپیوتر شما است، بنابراین هر زمانی که شما انجام یک نرم افزار یا سخت افزار نصب و راه اندازی، حذف، و یا به روز رسانی، آن است که ردیابی شده توسط سیستم ویندوز خود را.

این مراحل ثبت نام شامل انواع اطلاعات؛ برخی از آن را شامل لینک ها و مسیرهای به پنجره دستورالعمل ها است که آن را که در آن فایل که اجرای برنامه های نرم افزار و سخت افزار خود را در آن قرار دارد. آن گاه می تواند رخ دهد که نصب و راه اندازی نرم افزار نادرست و یا حذف ممکن است تولید از دست رفته لینک ها در رجیستری سیستم شما، به طوری که ویندوز دیگر می توانید کنترل که نرم افزار و یا بخشی از آن را، که گاهی اوقات می تواند در خود گرفتن یک خطای زمان اجرا ‘۵’ فراخوانی روال نامعتبر منجر یا استدلال و مشکلات دیگر همه فن حریف، از جمله پاسخ کند، خطاهای ال ال، صفحه آبی مخوف، و بیشتر. این نوع از مشکلات به راحتی می توان ثابت اگر شما یک حرفه ای هستند و شما را در درک آنچه که توسط رجیستری سیستم شما مورد نیاز است، در غیر این صورت توصیه می شود به انجام این کار نیست توسط خودتان – آن را بسیار آسان به مسائل بدتر

این معلوم است که یک راه حل سریع و قابل اعتماد برای این مشکل از خطای زمان اجرا به ‘۵’ فراخوانی روال نامعتبر است و یا استدلال [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] وجود دارد حتی اگر شما فاقد دانش پیشرفته از کامپیوتر – است که با استفاده از یک پاک کننده رجیستری حرفه ای است. این راه حل نرم افزار در جستجو کامپیوتر خود را برای مشکلات دیگر و به طور خودکار تعمیر آنها را برای شما تنها با چند دقیقه از وقت خود را تخصص. از آنجا که در بسیاری از موارد این راه حل شما جستجو کامپیوتر رایگان و تعمیرات رایگان، من به شما توصیه می یکی از این برنامه را انتخاب کنید و اجازه می دهد آن را به کامپیوتر شما در حال اجرا با هیچ مشکلی.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما