Floop برای خوک! این ماجراجویی زمان جنگ های کارت است! بازی بازی با الهام از قسمت ماجراجویی زمان، “جنگ های کارت”! احضار موجودات و جادوها بازیگران به نبرد راه خود را به پیروزی.

مبارزه با کارت!
فرماندهی ارتش از رزمندگان عالی، از جمله گندم پاک کن شوالیه ها، سگ داغ، جاویدان ذرت واکر، و حتی خوک برای از بین بردن نیروهای حریف خود را! محل برج و بازیگران جادوها به رها کردن حملات ماه گذشته.

CUSTOM DECKS!
جمع آوری کارت های جدید برای سفارشی کردن عرشه خود را برای هر یک از حریف. صعود به سطح بالا موجودات خود را، جادوها، و برج ها، یا فیوز آنها را با هم به کارت های خود را حتی قوی تر.

مخاطرات بالا جنگ!
فکر می کنم شما آنچه در آن طول می کشد به تاج یک پسر سرد، و یا شما را تا پایان نوشیدن جام Dweeb؟ بازی به عنوان فین، جیک، BMO، شاهزاده خانم Bubblegum، مارسلین، شعله شاهزاده خانم و بیشتر به عنوان شما باد راه خود را از طریق سرزمین OOO!

این جنگ های کارت است!

*********************

انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی (امریکا لاتین)، پرتغالی برزیل: این بازی در زبان های زیر قابل دسترسی است

اگر شما با داشتن هر گونه مشکلی با این برنامه، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید و یا cardwars@d3publisherofamerica.zendesk.com https://d3publisherofamerica.zendesk.com/hc/en-us/requests/new. در مورد مسائل شما در حال اجرا و همچنین چه دستگاه و نسخه سیستم عامل شما با استفاده از به ما بگویید.

*********************

ملاحظات مهم:
این برنامه شامل گزینه ای برای بزرگسالان به باز کردن و یا خرید اضافی در بازی آیتم با پول واقعی به منظور ارتقاء بازی، اعم از $ ۰٫۹۹ تا $ ۲۹٫۹۹ USD (یا معادل در ارز منطقه ای قابل اجرا). شما ممکن است در برنامه خریدهای با انجام تنظیمات دستگاه خود را غیر فعال کنید.

این برنامه ممکن است تبلیغات که از ویژگی های محصولات، خدمات، نشان می دهد و یا پیشنهادات کالا از شبکه کارتون و شرکای ما باشد.

یادداشت های اضافی:
خرید اضافی خواهد ورود مجدد رمز عبور خود را در این فاصله ۱۵ دقیقه ای نیست. این تابع از نرم افزار IOS و نه در کنترل ما است.

اطلاعات حریم خصوصی:
حریم خصوصی شما در شبکه کارتون، یک بخش از ترنر، سیستم پخش، این بازی را جمع آوری و استفاده از اطلاعات به عنوان در سیاست حریم خصوصی شبکه کارتون مرتبط در زیر توضیح داده برای ما مهم است. این اطلاعات ممکن است استفاده می شود، برای مثال، برای پاسخ به درخواست کاربر. کاربران را قادر به استفاده از ویژگی های خاص و خدمات شخصی سازی محتوا، در خدمت تبلیغات، انجام ارتباطات شبکه، مدیریت و بهبود محصولات و خدمات ما؛ و انجام دیگر عملیات داخلی از وب سایت های شبکه کارتون یا خدمات آنلاین. شیوه حفظ حریم خصوصی ما با قوانین حفظ حریم خصوصی داده در ایالات متحده هدایت شده است. برای کاربران ساکن در اتحادیه اروپا و یا کشورهای دیگر خارج از ایالات متحده، لطفا توجه داشته باشید که این برنامه ممکن است شناسه های مداوم برای اهداف مدیریت بازی استفاده کنید. با دانلود این نرم افزار، شما سیاست حفظ حریم خصوصی و توافقنامه مجوز کاربر نهایی ما را قبول، و شما اجازه برای چنین استفاده برای تمام کاربران از دستگاه خود را. سیاست حفظ حریم خصوصی و توافقنامه مجوز کاربر نهایی در علاوه بر این به هر شرایط، شرایط و یا سیاست های اعمال شده توسط حامل های بی سیم خود را و اپل، شرکت شبکه کارتون و وابسته به آن مسئول برای هر جمع آوری، استفاده و یا افشای اطلاعات شخصی خود را با اپل نیست یا حامل های بی سیم خود را.

*********************

شرایط استفاده: http://www.cartoonnetwork.com/legal/termsofuse.html
سیاست حفظ حریم خصوصی: http://www.cartoonnetwork.com/legal/privacy/mobile.html

By Cartoon Network

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما