آیا شما برای یک تمرین جدید و هیجان انگیز به دنبال؟ آیا شما مریض از فقط در حال اجرا و یا پیاده روی؟ آیا شما می خواهید به آن لذت ببرید و کار کردن در همان زمان؟ هیئت موج ممکن است پاسخ برای شما. اگر چه این هیئت مدیره به عنوان یک ورزش شدید به طور عمده در کودکان و بزرگسالان جوان، هزاران نفر از مردم در سراسر جهان با هدف اختراع شد پتانسیل این هیئت مدیره است برای یک تمرین بزرگ بدن متوجه شده اند. در بالای شدن یک تمرین بزرگ هیئت مدیره فوق العاده سرگرم کننده برای سوار و بسیار آسان برای یادگیری است. اگر شما یک مبتدی در هیئت مدیره مهم است که برای دریافت راحت سوار هیئت مدیره قبل از شروع تمرین خود را در جهت به حداکثر رساندن جنبش و به دست آوردن همه شما می توانید از سوار هیئت مدیره موج.

اجازه دهید ما با اصول سوار هیئت مدیره موج شروع می شود. هیئت مدیره دارای یک طراحی منحصر به فرد، آن را تنها دو چرخ است. این پایه و اساس که چرا هیئت مدیره موج مانند یک تمرین بزرگ فراهم می کند. در جهت سوق دادن هیئت مدیره شما باید مرکزی بدن خود را در یک “S” شکل حرکت می کند، پاهای خود را حرکت یک سمت به سمت و هیئت مدیره شروع به حرکت. پای خود را هرگز نیاز به لمس زمین، به طوری حرکت و تمرین مداوم است. آن را در این ویژگی سواری شما را پیدا هسته ای خود را و تمرینات قلبی است. “S” را جنبش شکل اصلی خود را با این نسخهها کار عضلات شکم خود را، obloquies، و فقط در مورد هر عضلانی در پاها خود را. هیئت مدیره مقاومت گرانشی از زمین که باعث شما را به به انجام این حرکات به منظور خود را حرکت و تمرین کند. Ride برای فقط پنج دقیقه و شما شروع به احساس آن را در پاها و عضلات شکم خود را. به منظور به حداکثر رساندن پتانسیل تمرین شما نیاز به ایجاد جنبش های خود را بزرگ و عمدی.

بسیاری از سواحل سواران گاه به گاه و ورزشی و کروز زیادی است، اما در دریافت یک تمرین خوب این مهم است که شما را بیشتر از هر جنبش در هنگام سواری. تمرین قلبی را از حرکت مداوم و سواری برای مدت زمان طولانی تر است. ضربان قلب خود را افزایش می دهد تمرین شما در هسته و پاها خود را دریافت کنید در حال رفتن به در کمال آن است. پس از شما احساس راحتی گرفتن تمرین در هیئت مدیره موج سعی کنید تمرین خود را به سطح بعدی با سوار هیئت مدیره تا تپه. شروع در تپه های کوچک تدریجی و حرکت به تپه تندتر راحت تر می کنید و حرکت های پیشرفته تر می توانید انجام دهید. شما همچنین می توانید مقاومت وزن با وزن مچ پا اضافه به افزایش سختی از تمرین. هیئت مدیره موج فرصت برای تمرین های جدید هیجان انگیز و سرگرم کننده می دهد. استفاده از هیئت مدیره موج برای بخشی از روال تمرین خود را و شما را با یک لبخند در چهره خود را ورزش خواهد شد، و کمک به دست آوردن عضلات شکم، پاها و بدن مورد نظر شما. بنابراین جنبش های خود را عمدی و بزرگ نگه دارید، سوار بر تدریجی سوق، از آن لذت ببرید و لذت بردن از هسته خود و تمرین قلبی عروقی با هیئت مدیره موج.
به یاد داشته باشید همیشه امن سوار. توصیه می شود به پوشیدن کفش با کیفیت ورزشی، کلاه ایمنی، و دیگر نوار محافظ در هنگام سواری هیئت مدیره موج.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما