مزایای بهداشت و درمان از خام غذایی رژیم غذایی

راحت تر غذا هضم اولیه مشکلات کمتر به دستگاه گوارش خود را. عدم وجود روغن و دیگر مواد مضر پخت و پز اجازه می دهد تا دستگاه گوارش خود را به سرعت و به راحتی هضم غذا و از بین بردن مواد زائد را از سیستم خود را بدون اینکه شما هر گونه واکنش اسیدی را تجربه کنند. هضم مواد غذایی خام نیز به صفرا و یا هر اثر باقی مانده دیگر منجر نمی شود. اگر شما با یک رژیم غذایی خام شروع، با این حال، مطمئن شوید که به فورا آن را با مواد غذایی پخته شده به عنوان ترکیبی از طریق مسنجر به خوبی داخل معده شما را نمی واکنش نشان می دهند مخلوط کنید.

هضم راحت تر نیز توسط محتوای افزایش آنزیم ها در مواد غذایی خام ایجاد می شود. با آنزیم تر در محل کار در بدن شما، شما را وادار به سموم کمتر که در نتیجه به خطرات بهداشتی پایین تر و وزن باکتری gain.Better سیستم ایمنی بدن و همچنین سایر میکروارگانیسم یافت در مواد غذایی خام به نفع سلامت خود را با تقویت سیستم ایمنی بدن شما منجر خواهد شد. از آنجا که همیشه پیشگیری بهترین درمان، تقویت سیستم دفاعی بدن شما در برابر همه انواع بیماری سخت تر خواهد شد.

ثبات شاخص توده بدن اگر شما در مورد وزن خود نگران هستند، در نظر گرفتن یک رژیم غذایی خام می تواند کمک به شما در دستیابی به اهداف از دست دادن وزن خود را. هنگامی که شما می خواهید به از دست دادن وزن، شما نیاز به در تصویر بزرگتر از همه چیز نگاه و می دانم که شاخص توده بدن خود را. اگر شما در حال حاضر حق ثبات توده بدن داشته باشد، یک رژیم غذایی خام به شما کمک خواهد شاخص توده بدن پایدار خود را نگه دارید. کمتر بیماری قلبی قلب شما تا حد زیادی از رژیم غذایی خام به نفع آنجا که بسیاری از مواد تشکیل دهنده و انواع مواد غذایی که منجر به خطر قلبی بالاتر آن را حذف. با یک رژیم غذایی خام، شما می توانید به جلو به یک زندگی شادتر و سالم است.

سریعتر شفا نیست همه ما مثل سوپرمن و قادر به درمان زخم گلوله در یک لحظه. ما دیگر موجودات جادویی هم است که می تواند اندام از دست رفته را بازسازی را دوست ندارم. همانطور که ما تنها تمام انسان های عادی هستند، ما به سادگی می توانید به منابع طبیعی تکیه به نگه داشتن بدن ما را شفا سریع تر و یکی از راه های انجام این است که با افزایش مصرف چرب امگا acids.Omega اسیدهای چرب یکی از مهم ترین اجزای مواد غذایی خام رژیم غذایی. امگا ۳ رشد سلول و شما فقط می توانید تصور کنید چه به بدن شما اتفاق می افتد بدون یک منبع سالم از امگا ۳٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
سالم پوست قسمت رایج ترین مبتلا از بدن خود را با سرطان است. با یک رژیم غذایی خام سالم، شما قادر خواهید بود به پوست شما اضافه حفاظت که محصولات مراقبت از پوست صرف نمی تواند واقعا به شما with.In وجود مزایای سالم متعدد می توان از رژیم غذایی خام استخراج را به من بدهید، آن است که یک رژیم غذایی است که در نظر گرفته بی عیب و نقص. کارشناسان پزشکی با ابراز نگرانی در مورد ایمنی و اثر بخشی آن وجود دارد. برای یکی، مردم باید مطمئن شوید که غذاهای خام می خورند تا حد زیادی به آفت کش ها در معرض نیست.

اما اگر شما می توانید مطمئن شوید که تمام تولید شما مصرف آلی هستند و سپس شما در مسیر صحیح است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما