جاسوس – یکی از کلمات ترین مخوف هنگام استفاده از کامپیوتر. آیا شما گمان که شما آن را بر روی کامپیوتر خود را؟ اگر چنین است، این اطلاعات به شما کمک خواهد یادگیری آنچه شما باید انجام دهید. اگر شما هرگز حتی از آن شنیده می شود، شما نیاز به دانستن آنچه در آن است و چه نوع از آسیب آن می تواند باعث. کامپیوتر خود را و هویت شخصی خود را می توانید در خطر باشد، و شما نیاز به از بین بردن خطر در اسرع وقت.

جاسوس یک نوع باطل از نرم افزار است که خود را در کامپیوتر خود نصب است. اکثر مردم درک آن وجود دارد، تا زمانی که آنها شروع به تجربه چیزهای عجیب و غریب بر روی کامپیوتر خود. برخی از این علائم هستند عملکرد تنبل و تبلیغات پاپ آپ. انجماد، تغییر صفحات اصلی و صفحه آبی مرگ برخی از نشانه های دیگر شما ممکن است دید. اگر کامپیوتر شما به نظر می رسد بسیار کندتر از حد معمول و شما شروع کار با تبلیغات پاپ آپ بمباران، مراقب باشید.

چگونه شما آن را دریافت کنید. اکثر افراد آلوده به نرم افزارهای جاسوسی به سادگی در حال مشاهده. اگر شما به گشت و گذار در اینترنت و یا یک فایل را دانلود کنید از یک سایت است که شما مطمئن نیستید از، شما در معرض خطر هستند. چند بار شما آن را از طریق هیچ تقصیر از خود را دریافت کنید. همیشه محتاط زمانی که آنلاین، و جلوگیری از دانلود هر چیزی شما مطمئن نیستید از می باشد. همچنین سعی کنید برای جلوگیری از وب سایت های مشکوک.

چه آسیبی می توانید آن را انجام دهید؟ مقدار زیادی. هویت شخصی خود را در معرض خطر است اگر شما با نرم افزارهای جاسوسی آلوده. از آنجا که آن آهنگ همه چیز شما آنلاین، دسترسی به رمزهای عبور شما و حساب های کسب و کار است دیگر امن نیست. بانکداری آنلاین، با استفاده از کارت های اعتباری – این همه نا امن می شود که این تهدیدات مخرب و انگل وجود دارند. هر کسب و کار شما انجام آنلاین مخاطره آمیز است.

درمان است که برای دریافت یک برنامه نرم افزاری ضد جاسوس افزار قابل اعتماد. مشکل اینجا است که بسیاری از آنها تقلبی، مانند آنتی ویروس XP Pro می باشد. این برنامه های سرکش استفاده از تبلیغات تهاجمی شما را بترساند. شما شروع گرفتن پیام که تهدیدات امنیتی و ویروس های موجود وجود دارد، و آنها را به اسکن و حذف این برای شما – در یک قیمت. هیچ کدام از این مضر ضد جاسوس افزار را دانلود کنید. آنها نمی خواهند روشن کردن تهدید، و حتی می تواند بر روی کامپیوتر شما قرار انگل است. در واقع، شما ممکن است هر ندارد برای شروع، اما این برنامه ها می خواهم به شما فکر می کنم شما انجام دهد.

چه باید انجام دهید؟ مطلع یک برنامه نرم افزاری معتبر به حذف نرم افزارهای جاسوسی. یک هشدار – شما معمولا باید برای خرید بیش از یک برنامه، چرا که حتی برنامه های قابل اعتماد ترین معمولا از تمام از انگل خلاص شوید. گاهی اوقات چند اسکن به طور کامل روشن کردن PC خود را طول می کشد. نرم افزارهای جاسوسی چیزهای تند و زننده است.

برای جلوگیری از رفتن را از طریق تمام این، دریافت یک برنامه ضد جاسوس افزار است که تضمین شده است به کار اولین بار: Spyzooka. این نرم افزار دارای شهرت بسیار عالی برای بهترین بودن وجود دارد، و آن تضمین شده است به کار است. محافظت از امنیت و کامپیوتر خود را با استفاده از بهترین. همانطور که برای ویندوز آنتی ویروس نرم افزار؟ اجتناب از آن در تمام هزینه.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما