برش، رنگ و سبک بابا نوئل ریش و مو! در این نسخه کریسمس از ضربه سر و صدا Toca سالن مو، شما می توانید بین یک ظاهر طراحی شده بابا نوئل یا یک درخت کریسمس خنده دار را انتخاب کنید! و بهترین از همه؟ این کاملا رایگان!

پاداش – معرفی: لوازم جانبی! هنگامی که شما به پایان رسید و برش رنگ، اضافه کردن هشت لوازم جانبی مختلف به نگاه خود را. بارهای سرگرم کننده اضافی!

درباره TOCA سالن مو – هدیه کریسمس
اجازه دهید بچه ها خود را اجرا خود کریسمس themed سالن مو خود را! برش، رنگ، شانه و سشوار خشک مو واقعی بر روی دو شخصیت مختلف زیبا. با استفاده از انگشتان دست خود را شما می توانید هر مدل مو شما می خواهید! و البته – گرفتن یک عکس فوری و صرفه جویی در خلاقیت خود را!

امکانات
– استفاده از خشک کن مو به سبک موهای
– ۱۲ رنگ مو را انتخاب کنید!
– ۸ لوازم جانبی کاملا جدید برای اضافه کردن به ایجاد نهایی خود را
– استفاده از G.R.O. معجون سحر و جادو به موهای رشد دوباره!
– هیچ قانون و یا استرس – بازی به هیچ وجه بچه خود را می خواهند!
– رابط بچه دوستانه!
– بدون تبلیغات شخص ثالث
– بدون در برنامه خریدهای

Toca سالن مو – هدیه کریسمس برای بچه ها سن ۳ و بالاتر ساخته شده است، اما بسیاری از والدین شناخته شده اند به معتاد بسیار سریع بیش از حد …

***

درباره TOCA بوکا
در Toca بوکا، ما در قدرت بازی به جرقه تصورات بچه ها و کمک به آنها یادگیری در مورد جهان اعتقاد دارند. ما محصولات خود را از دیدگاه بچه ها برای توانمند سازی بچه ها به شوخ بودن، خلاق و می شود که آنها می خواهند به. محصولات ما عبارتند از برنامه های برنده جایزه است که بیش از ۱۳۰ میلیون بار در ۲۱۵ کشور دانلود و ارائه سرگرم کننده، امن، تجربه بازی باز شده است. اطلاعات بیشتر در مورد Toca بوکا و محصولات ما بدانید در tocaboca.com.

سیاست حفظ حریم خصوصی
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما چگونه با این مسائل کار، لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی: http://tocaboca.com/privacy

By Toca Boca AB

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما