کارائوکه موسیقی موسیقی است که اجازه می دهد تا یک فرد و یا افراد به آواز خواندن در محل از خواننده اصلی است. این اجازه می دهد تا فرد برای انجام آن آهنگ و آواز خواندن در مقابل خود دوستان، خانواده، و یا استعداد نشان می دهد. با این حال، آن را امن فرض کنیم که صدای خواننده در حال حاضر در آهنگ خود را ندارد. با این حال، تنها خواننده در موسیقی نیست. تقریبا در تمام آهنگ ها موسیقی، شما باید صدای خواننده و سپس شما باید نسخه پشتیبان تهیه، پس زمینه، خواننده. در واقع، خواننده پشتیبان خوانندگان تهیه پشتیبان و یا خوانندگان پس زمینه برای تکمیل خواننده اصلی هستند.

بنابراین، در موسیقی کارائوکه، صدای خواننده گرفته می شود اما خواننده خوانندگان پشتیبان گیری هنوز هم در از فرد انجام کارائوکه تنها آواز صدای خواننده را ترک کرد. بنابراین، این است که چرا موسیقی کارائوکه است موسیقی های بدون کلام خالص نیست. که معمولا در موسیقی کارائوکه، شما تنها یک خواننده داشته باشد، مگر اینکه البته یک آهنگ دو صدایی است، اما شما هرگز مردم به عنوان خوانندگان پس زمینه آواز خواندن به طوری که چرا کسانی که خواننده گرفته می شود نیست.

من استفاده می شود به اجرای یک فروشگاه خرده فروشی کارائوکه آنلاین و ما شکایت های بسیاری در مورد موسیقی کارائوکه بودن کاملا ابزاری نیست زمانی که آنها آن را دریافت کرده است. از توضیح قبلی من در بالا، شما هم اکنون می فهمم که چرا موسیقی کارائوکه است موسیقی های بدون کلام خالص نیست.

بنابراین، جایی که می تواند به شما موسیقی های بدون کلام خالص؟ پاسخ این سوال در موسیقی MIDI است. موسیقی MIDI خالص ابزاری است، زیرا تنها از ابزار تشکیل شده است. هیچ خواننده را می توان با موسیقی MIDI ثبت شده است. در بسیاری از منابع آنلاین که در آن شما می توانید موسیقی MIDI به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه دانلود وجود دارد. با این حال، تنها مسئله در تلاش است برای پیدا کردن یک نسخه MIDI خوبی از آهنگ شما می خواهید و آن را مانند اصلی صدا.

بیشتر midi آهنگ ها، حتی آهنگ های کارائوکه، انجام مانند اصلی صدا نیست زیرا آنها به تغییر کلید ابزار به اطراف مسئله کپی رایت است. اگر آنها دقیقا مانند آهنگ اصلی صدا، سازنده مجبور به پرداخت حق امتیاز را به صنعت موسیقی. اما، از مارک های خاص در موسیقی کارائوکه جایی که آنها انجام پرداخت حق امتیاز و به طوری که آنها را صدا بسیار نزدیک به آهنگ اصلی وجود دارد.

اگر برای شما مهم نیست داشتن خواننده پس زمینه، برای نسخه کارائوکه بروید چرا که شما دریافت موسیقی با کیفیت بهتر و بیشتر از شما در midi آهنگ ها. اما البته، برای کسانی که به دنبال موسیقی های بدون کلام خالص، تنها انتخاب واقعی خود را در موسیقی MIDI است. با این حال، اگر آهنگ اصلی است هیچ خوانندگان پس زمینه و chorals، از شما می توانید با استفاده از نسخه کارائوکه از این آهنگ به عنوان یک آهنگ ساز نواخته است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما