آگاهی از چگونگی تنظیم مجدد رمز عبور BIOS در کامپیوتر دل در حال حاضر برای مدیران سیستم و حتی کاربران گاه به گاه لازم است. جلوگیری از مشکلات با بازنشانی کلمه عبور BIOS خود را در شیوه ای درست است. داشتن یک رمز عبور نصب شده در BIOS کامپیوتر دل خود را به معنای کارآمد از تامین امنیت است، و برای کسانی که به اشتراک گذاشتن یک کامپیوتر، آن را حتی یک ضرورت است. با این حال، در حالی که یک رمز عبور به طور پیش فرض نصب است وقتی که شما خرید ماشین آلات، اغلب نمی دانند که چگونه به آن را خاموش و یا تغییر آن.

مشکلات متعددی است که می تواند بوجود می آیند، مانند زمانی که HD محافظت شده است و می تواند وجود تنها با وارد کردن رمز عبور دل قابل دسترسی است. در برخی موارد، یک فرد ممکن است فراموش رمز عبور است، آن را غیر ممکن برای دسترسی به کامپیوتر دل.

خوشبختانه یک راه حل این مشکل وجود دارد، اما مهم است که شما با برخی مفاهیم اساسی درک به جلوگیری از هر گونه اشتباه می کنند.

در BIOS

BIOS مخفف ورودی و خروجی سیستم اساسی است. این در حال حاضر در تمام رایانه های شخصی، نه فقط دل است. آن است که شروع می شود چنین فرایندهایی به عنوان صفحه کلید، ماوس، حافظه، کارت گرافیک و غیره به عبارت دیگر، این نرم افزار برای اولین بار اجرا می شود که در زمانی که شما بر روی کامپیوتر تبدیل شده است. از آنجا که از توابع حیاتی است که آن را انجام، این مهم است که باید به شما تصمیم به تنظیم مجدد رمز عبور دل BIOS، شما تمام جهات را دنبال دقت.

تنظیم مجدد رمز عبور در یک بعد کامپیوتر دل

اولین چیزی که شما نیاز به انجام است قرار ۳ عبور پین CMOS و تنظیم مجدد جهنده. آن است که معمولا بر روی مادربرد. اگر شما هیچ تجربه در مدیریت سخت افزار کامپیوتر، شما باید یک تکنسین واجد شرایط پاسخ به انجام کار برای شما.

اما اگر شما می خواهید آن را خودتان انجام، باز مورد کامپیوتر دل، و با دقت حذف پلاگین بلوز از پین مشخص شده اند ۱ و ۲٫ بعد قرار دادن پلاگین بر روی پین شماره دو و سه. صبر کنید برای حدود ده ثانیه، و سپس تغییر پلاگین بر روی پین ۱ و ۲٫ اگر درست انجام شود، شما قادر به تنظیم مجدد رمز عبور خواهد بود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] DELL OPTIPLEX [19،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] برای DELL OPTIPLEX، شما می نیاز به صرف برخی از زمان مطالعه کتابچه راهنمای کاربر به طور خاص با طرح هیئت مدیره نظام، به عنوان فرایند پیچیده تر است. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است را به جهنده رمز عبور. آیا دل راهنمای کاربر خود را در دست، به دلیل پیدا کردن آن می تواند مشکل باشد. هنگامی که شما این جهنده CMOS را پیدا کنید، به آرامی آن را بیرون بکشد.

همانطور که با دل ابعاد شما نیاز به حذف جامپر از پین اول و دوم. آنها را در پین های ۲ و ۳٫ پس از یک دقیقه یا، شما می توانید آن را بر روی پین ۱ قرار داده و ۲٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] باز هم، آن را تا به تاکید است که بازنشانی کلمه عبور BIOS بر روی کامپیوتر دل فرآیندهای ظریف، و تنها باید توسط کارشناسان انجام شده است. بیشتر از نه، کاربران، به خصوص آنهایی که جدید، باید یک تکنسین انجام این کار.

اگر فکر می کنید که شما می توانید آن را خودتان انجام دهید، شما نیاز به مطمئن باشید که شما به طور کامل بر طرح بندی از بین رفته سیستم. این است که همه بیش از حد آسان به از دست دادن بینایی از آن ژاکت کش باف پشمی.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما